54 Dalis
Privažiavome kino teatrą.
Privažiavome kino teatrą.
Zayn'as užsidėjo akinius ir atsisuko į mane:
-Kaip aš atrodau?- paklausė
Aš delsiau jam ką nors pasakyti, tik žiūrėjau į jį. Jis taip gražiai atrodė ir vis dar negalėjau patikėti, kad aš nesapnuoju.
-Na...,- patęsiau,- hm...,- žiūrėjau į jį,- kaip čia geriau pasakius...
-Tiesiai šviesiai. Varyk!- pasakė su plačia šypsena veide.
-Tiesą?
-Tik tiesą!
Giliai atsidusau:
-O kaip tu gali atrodyti?- paklausiau.
Zayn'as tik kilstelėjo pečiais.
-Prašau, įgnybk man ir pasakyk, kad nesapnuoju!
-Aš nenoriu, kad tau skaudėtų,- pasakė susiraukęs Zayn'as.
-Tai neskaudžiai!
-Duokš ranką!
Jis paėmė mano ranką ir pabučiavo į ją.
-Ar dabar jau pabudai?- paklausė pakėlęs antakį.
-Manau, jog aš dar kiečiau įmigau,- žiūrėjau į jį ir negalėjau atitraukti akių,- tu atrodai puikiai!
-Na, jei tau ne gėda su manim eiti, tai eime!
-Kokia dar gėda?- dariau atomobilio duris tai sakydama.
Zayn'as pribėgo prie manęs ir atkišo man parankę.
-Panele, prašom kabintis už parankės,- tarė.
-Ačiū pone Zayn'ai.
Mes nuėjome į kino teatrą. Žmonių buvo gana daug.
-Aš nueisiu nupirkti bilietų,- tarė Zayn'as su šypsena.
-O aš tuo metu nueisiu į tualetą.
-Gerai, aš tavęs čia lauksiu.
Ech... Skaitau ir mąstau, kad viską atiduočiau už tokias akimirkas su Zayn'u...
AtsakytiPanaikintiŠaunuolė! Taip ir toliau!
;)
Ačiū :) Džiaugiuosi, kad patiko :) Manau, daug merginų norėtų tokių akimirkų :)
AtsakytiPanaikintiĮ jų tarpą įskaičiuok ir mane :) Ir tikrai fainą istoriją sukurpei :) Smagu skaityt. Ačiū:)
AtsakytiPanaikinti