2012 m. gegužės 2 d., trečiadienis

54 Dalis


   Privažiavome kino teatrą.
   Zayn'as užsidėjo akinius ir atsisuko į mane:
   -Kaip aš atrodau?- paklausė
   Aš delsiau jam ką nors pasakyti, tik žiūrėjau į jį. Jis taip gražiai atrodė ir vis dar negalėjau patikėti, kad aš nesapnuoju.
   -Na...,- patęsiau,- hm...,- žiūrėjau į jį,- kaip čia geriau pasakius...
   -Tiesiai šviesiai. Varyk!- pasakė su plačia šypsena veide.
   -Tiesą?
   -Tik tiesą!
   Giliai atsidusau:
   -O kaip tu gali atrodyti?- paklausiau.
   Zayn'as tik kilstelėjo pečiais.
   -Prašau, įgnybk man ir pasakyk, kad nesapnuoju!
   -Aš nenoriu, kad tau skaudėtų,- pasakė susiraukęs Zayn'as.
   -Tai neskaudžiai!
   -Duokš ranką!
   Jis paėmė mano ranką ir pabučiavo į ją.
   -Ar dabar jau pabudai?- paklausė pakėlęs antakį.
   -Manau, jog aš dar kiečiau įmigau,- žiūrėjau į jį ir negalėjau atitraukti akių,- tu atrodai puikiai!
   -Na, jei tau ne gėda su manim eiti, tai eime!
   -Kokia dar gėda?- dariau atomobilio duris tai sakydama.
   Zayn'as pribėgo prie manęs ir atkišo man parankę.
   -Panele, prašom kabintis už parankės,- tarė.
   -Ačiū pone Zayn'ai.
   Mes nuėjome į kino teatrą. Žmonių buvo gana daug.
   -Aš nueisiu nupirkti bilietų,- tarė Zayn'as su šypsena.
   -O aš tuo metu nueisiu į tualetą.
   -Gerai, aš tavęs čia lauksiu.
  

3 komentarai:

  1. Ech... Skaitau ir mąstau, kad viską atiduočiau už tokias akimirkas su Zayn'u...
    Šaunuolė! Taip ir toliau!
    ;)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū :) Džiaugiuosi, kad patiko :) Manau, daug merginų norėtų tokių akimirkų :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Į jų tarpą įskaičiuok ir mane :) Ir tikrai fainą istoriją sukurpei :) Smagu skaityt. Ačiū:)

    AtsakytiPanaikinti