Ačiū visiems, kurie skaitė ir komentavo. Buvo malonu su jumis bendrauti :) Nesu aš rašytoja, tai buvo tik mano laiko praleidimas, rašant šią istoriją. Pati nesitikėjau, kad sulauksiu tiek daug peržiūrų. Labai Jums ačiū! Džiaugiuosi, jei kam nors patiko :) xx
Imagine :) xx
2012 m. rugpjūčio 21 d., antradienis
116 Dalis
-Liuse, ši vakarą
grįžta Zayn‘as!- negalėdama nustovėti vietoje visą dieną apie tai tik ir
kalbėjau.
-Nora, jau gal
dešimtą kartą tai iš tavęs girdžiu!!!!
-Negaliu apsakyti
savo džiaugsmo! Šį vakarą jie užbaigia savo turą su paskutiniu koncertu
Londone! Aš eisiu pas jį į užkulisius po koncerto! Aš stebėsiu ‚One
Direction‘ koncertą!- krykštavau iš džiaugsmo.
-Nora, tu
įsimylėjusi iki ausų!
-Aš taip ir jaučiuosi!
Po darbo greitai skubėjau namo
persirengti. Susiruošusi išsikviečiau taksi. Liusei palikau saugoti šuniuką.
Į koncertą jau rinkosi
žmonės. Aš turėjau VIP bilietą, todėl be vargo greitai įėjau į koncertų salę. Susiradau
savo vietą. Pasirodo, kad aš sėdėsiu prie Zayn‘o šeimos!
-Gudruolis! Išsisuko
iš padėties! Jis tikisi, kad mes susipažinsime ir jam nereikės kęsti tų
nemalonių supažindinimo scenų,- pagalvojau.
Prasidėjus koncertui
stebėjau jį su malonumu. Na, ir žinoma, kaip ir manė Zayn‘as, susipažinau su jo
šeima. Nebuvo taip baisu, kaip atrodė. Visą koncertą dainavau kartu su jo
sesėmis.
Po koncerto visi
nuėjome į užkulisius. Zayn‘as jau laukė persirengęs koridoriuje.
Aš jo buvau be galo
pasiilgusi.
Prie jo pirmiausia
pribėgo sesės. Aš su džiaugsmu žiūrėjau, kaip jis su jomis elgiasi. Jis labai
jas mylėjo. Vėliau prie jo priėjo kiti šeimos nariai. Aš jiems visiems leidau
pasisveikinti su Zayn‘u, nes norėjau gauti daugiau jo dėmesio, kai pasisveikins
visi jo šeimos nariai.
Na štai ir mano
eilė. Nieko nelaukusi puoliau jam į glėbį. Jis mane pakėlė ir apsuko aplink
save.
-Myliu tave Zayn‘ai.
Aš labai tavęs pasiilgau. Aš neįsivaizduoju savo gyvenimo be tavęs.
-Nora, aš tavęs
taip pat pasiilgau. Myliu tave!
Zayn‘as visų savo
šeimos narių akivaizdoje mane pabučiavo.
-Susipažinkit, jei
dar nesusipažinot. Čia mano mergina Nora. Prašau ją saugoti, gerbti ir mylėti,-
po tokių Zayn‘o žodžių visi nusijuokė,- na, važiuojam atšvęsti mano grįžimo?
Visi susėdome į
mašinas ir nuvažiavome į Zayn‘o namus, kurie pasak jo priklauso ir man.
Susėdę prie stalo
Zayn‘as atsistojo.
-Norėjau pasakyti
tostą,- pasakęs atsisuko į mane,- už mus! Už mane ir Norą, kurią myliu ir mylėsiu
visada!
PABAIGA
115 Dalis
Tos trys savaitės praėjo gana
greitai. Su Liuse linksminomės kiek tik galėjom, žinoma, viskas su saiku. Su Zayn‘u
kasdien skambinėdavomės gal po 10 kartų. Ypač vakarais mes dažnai kalbėdavomės.
Twitter‘yje sekdavau visas naujienas, žiūrėdavau nuotraukas po koncertų. Niekas
dar nežinojo, kad mes draugaujame, na nebent artimiausi draugai ir šeimos
nariai.
114 Dalis
Ryte pabudome nuo
Zayn‘o žadintuvo. Buvo 6 valanda ryto. Taip nesinorėjo keltis, bet reikėjo, nes
manęs laukė darbas, o Zayn‘o turas.
-Laikas keltis,-
pasakiau švelniai perbraukdama Zayn‘ui per skruostą.
-Aha,- pasakė vis
dar užsimerkęs.
-Zayn‘ai, kelkis! Pavėluosi.
-Tuoj. Dar minutę!
-Na tai tu dar
pagulėk, o aš einu, padarysiu kavos.
-Mhm,- sumurmėjo ir
apsisuko ant kito šono.
Aš išlipau iš
lovos, išsivaliau dantis ir nuėjau ruošti kavos. Iškart man prie kojų pribėgo
šuniukas. Jis buvo labradoras. Vardo dar neturėjo.
Padariusi kavos
nuėjau į miegamąjį. Kavą padėjau ant staliuko, šalia lovos, o pati atsisėdau ant
lovos, kur miegojo Zayn‘as.
-Mielasis, kava
šąla.
Zayn‘as pramerkė
akis ir nusišypsojo.
-Labas rytas,-
pasakiau taip pat šypsodamasi.
-Padarei man
kavos?- nustebęs paklausė, pažiūrėjęs į puodelį, kuris stovėjo ant staliuko.
-O ką, negerai?
-Oj ne... Viskas
labai gerai! Tik keista... Šiaip vyrai neša moterims kavą į lovą.
-Tu tik negalvok,
kad aš tau kiekvieną rytą nešiu kavą. Čia tik šioks toks meilikavimas prieš tau
išvykstant. Tiksliau parodymas, kokie turėtų būti mano rytai, kai tu grįši iš
turo.
-Va kame čia šaknys! Viskas man dabar jau aišku! Na ką,
žiūrėsim kaip man čia gausis- nusijuokė
Išgėrę kavą, Zayn‘as
ėjo ruoštis. Daiktus jau buvo anksčiau susikrovęs, tad jis pats prausėsi,
rengėsi ir tvarkėsi savo plaukus. Aš tuo metu sėdėjau ant sofos žiūrėdama
televizorių ir žaisdama su šuniuku.
Netrukus pasigirdo
durų skambutis.
-Nora! Atidaryk
duris!
Čia greičiausiai Paul‘as,- šaukė Zayn‘as iš miegamojo.
Aš nuėjau atidaryti
durų. Ten tikrai stovėjo Paul‘as. Man atidarius duris jis šiek tiek pasimetė. Galbūt
nesitikėjo rasti manęs pas Zayn‘ą.
-Labas rytas,- tarė
jis.
-Labas rytas. Užeikit,
Zayn‘as dar ruošiasi.
-Gerai,- jis
užėjo,- o kas jūs būsite?
-Aš Nora, Zayn‘o
mergina.
-A, tai tu ta Nora!
-Prašau?- nustebau.
-Na, Zayn‘as daug
apie tave pasakojo.
-Nejaugi? Ir ką jis
pasakojo?
Netrukus atėjo Zayn‘as
ir apkabino mane viena ranka per liemenį.
-Aš pasakojau kokia
tu nuostabi,- pasakė Zayn‘as ir pakštelėjo man į skruostą.,- sveikas Paul‘ai.
Aš jau kaip ir pasirengęs. Einu lagaminų.
Paėmę su Paul‘u
lagaminus nunešė į mašiną, kurioje jau sėdėjo kiti vaikinai. Mane pamatę jie
pasisveikino.
Kai lagaminai jau
buvo sunešti, prie manęs priėjo Zayn‘as.
-Aš pasiilgsiu
tavęs.
-Zayn‘ai, aš tavęs
taip pat labai labai pasiilgsiu.
Mes apsikabinome. Nenorėjau
jo paleisti, nes žinojau, kai paleisiu, jis išvyks.
-Prižadėk, kad skambinsi
man kiekvieną dieną,- pasakiau.
-Prižadu, kad
skambinsiu tiek, kad tau nusibos atsiliepinėti į mano skambučius!
-Sutarta!
Zayn‘as pabučiavo
mane.
-Myliu tave,-
pasakė Zayn‘as
-Aš taip pat tave
myliu,- aš apsikabinau jį.
-Jei mes dar taip
stovėsim, aš tuoj pradėsiu verkti,- pasakiau.
-Gerai, tik neverk! Nemėgstu
tokių scenų!
-Patikėk, aš irgi.
-Tai iki,- pasakė
ir pabučiavo mane dar kartą.
-Myliu
tave!-sušukau Zayn‘ui, kuris jau ėjo link mašinos. Jis atsisuko ir pamerkė man
vieną akį.
Netrukus
automobilis pajudėjo ir išnyko horizonte.
2012 m. rugpjūčio 20 d., pirmadienis
2012 m. rugpjūčio 15 d., trečiadienis
113 Dalis
Vakarą praleidome
šnekučiuodamiesi ir žaisdami su šuniuku.
-Zayn‘ai, jau vėlu,
o tau reiktų gerai išsimiegoti. Juk laukia sunkios trys savaitės.
-Ką siūlai?
-Eik miegot!
-Gerai,- tarė jis
ir paėmęs man už rankų vedėsi į miegamąjį,- eime miegot!
Aš sustojau kaip
įbesta ir nesileidau Zayn‘o tempiama.
-Jei nori, kad
likčiau nakvoti, rinkis. Tu miegi ant sofos ar lovos.
Zayn‘as tik
nusijuokė.
-Ir ko čia dabar
juokiesi? Sąlygos tos pačios.
-Nu Nora,- tarė
apkabindamas mane.
-Jokių Nora. Juk
žinai mano sąlygas.
-Bet juk dabar tu
mano mergina.
-Ir tu manai, kad
tau už tai turiu suteikti daugiau privilegijų?
-Taip!
-Na jau ne,-
nespėjus man pabaigti sakinio Zayn‘as pakėlė ir nunešė mane į miegamąjį.
Paguldė ant lovos, užklojo antklode ir atsigulė šalia manęs.
-Ką tu sau manai
mane šitaip apklojęs?
-Uuu... panele,
norite kažko daugiau?- tarė šypsodamasis savo šelmiška šypsena.
-Tu dar už tai
atsiimsi!
-Na taip. Kaip visada.
-Labanakt!-
pasakiau griežtai ir nusisukau nuo jo į kitą pusę.
-Miegosi su
rūbais?- paklausė.
-Tau tai
nepatinka?-atšoviau.
-Na, ne visai.
-Puiku! Miegosiu
su rūbais!
-Jei būčiau
pasakęs, kad netrikdo, būtum miegojusi be?
-Kas čia žino...
-Nora, manęs tai
visai netrikdo!
-Per vėlu jau!
-Nora!
-Labanakt Zayn‘ai.
-Na jau ne. Dabar
tu neišsisuksi!- Zayn‘as pradėjo mane kutenti.
-Zayn‘ai! Baaigiii!-šaukiau kutenama.
Mano šauksmus
išgirdo šuo ir jis greitai atlėkė į kambarį lodamas plonyčiu balseliu.
Zayn‘as nustojo
mane kutenęs. Aš pakėliau šuniuką nuo žemės ir užkėliau ant lovos, nes jis buvo
per mažas, kad galėtų pats užlipti.
Tada atsisukau į
Zayn‘ą ir jį pabučiavau.
-Ačiū. Tai puikiausia
dovana, kokią kada nors galėjau gauti, mielasis,- pasakiusi pradėjau žaisti su
šuniuku.
-Pff...,- Zayn‘as
užsisuko į kitą pusę,- labanakt.
Mano veide atsirado
šypsena. Aš nukėliau šuniuką nuo lovos ant žemės ir pasislinkau arčiau Zayn‘o. Apkabinau
jį iš nugaros. Zayn‘as atsisuko ir mane apkabino.
-Labanakt mielasis.
Aš... aš myliu tave,- pasakiau ir supratau, jog tai buvo pirmas kartas, kai
ištariau garsiai, kad jį myliu. Ir ištariau ne bet kam, bet jam pačiam.
Zayn‘as dar
stipriau suspaudė mane savo glėby:
-Aš tave taip pat. Labai
labai myliu.
2012 m. rugpjūčio 14 d., antradienis
112 Dalis
Privažiavę Zayn'o namus išlipome iš mašinos ir nuėjome į
butą. Vos tik Zayn'ui atrakinus duris, kažkas pradėjo cypti. Įėjusi į namus
pamačiau mažą šunytį su kaspinėliu. Jis iškart pribėgo prie mano kojų. Aš jį
pakėliau nuo žemės ir laikiau savo glėbyje. Glostydama šuniuką, paklausiau:
-Zayn'ai, nuo kada
pas tave šuo?
Zayn'as
nusišypsojęs pasakė:
-Čia ir yra toji
dovana, apie kurią kalbėjau.
-Ką? Šitas mielas
šunytis?! Jis man?- su džiaugsmu ir nuostaba paklausiau.
-Taip jis tau! Kai užaugs,
jis visda tave saugos ir gins, kai manęs nebus šalia,- pasakęs priėjo prie
manęs ir pradėjo taip pat glostyti šuniuką.
-Aš... aš be žado! Ačiū
Zayn'ai!- pasakiau šypsodamasi ir pabučiavau jį.
-Čia dar kai kas,-
jis ištraukė iš kišenės raktą ir padavė jį man.
-Zayn'ai, kas čia
per raktas?
-Tai raktas nuo šių
namų.
Aš atsidusau.
-Zayn'ai, ar mes ne
per daug skubam? Juk mes neseniai susipažinom, o tu jau siūlai gyventi kartu.
Aš nemanau, kad tai gera idėja.
-Kodėl? Juk tu
dabar mano mergina!
-Mielasis, dar net
diena nepraėjo, kai mes esame pora!
Zayn'as pažiūrėjo į mane jau be
šypsenos.
-Tu nenori gyventi
kartu?
-Aš nesakau, kad
nenoriu. Tiesiog nesuprantu kam taip skubėti?
Mačiau, kad Zayn'as
supyko, bet jis stengėsi to neparodyti. Aš paėmiau jam už rankos ir nusivedžiau
atsisėsti ant sofos.
Kai atsisėdome,
prabilau:
-Zayn'ai, nejaugi
tau taip svarbu, kad aš gyvensiu tavo namuose, kol tavęs nebus?
-Ne, žinoma, ne,-
pasakė vaidindamas, kad jis to nenori.
-Melagi tu!-sušukau
ir Zayn'as atsisuko į mane,- bet gi tu pagalvok. Aš čia gyvenčiau viena. Didelis
butas. Man būtų nejauku, gal net šiek tiek baisu.
Mačiau, kaip jis
nurimsta ir jau nebe taip pyksta. Sušvelnėjo ir jo veido bruožai.
Man nesinorėjo
gadinti tokio gražaus vakaro.
-Na, žinoma,
kartais palaistyti gėles ir pasilikti pernakvoti būtų ne pro šalį,- pasakiau.
Zayn'as nusišypsojo
ir stipriai apkabino.
-Atsargiai!
Sutraiškysi mano sargybinį!-sušukau, nes vis dar šuniuką laikiau savo rankose.
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)