2012 m. rugpjūčio 14 d., antradienis

112 Dalis


   Privažiavę Zayn'o namus išlipome iš mašinos ir nuėjome į butą. Vos tik Zayn'ui atrakinus duris, kažkas pradėjo cypti. Įėjusi į namus pamačiau mažą šunytį su kaspinėliu. Jis iškart pribėgo prie mano kojų. Aš jį pakėliau nuo žemės ir laikiau savo glėbyje. Glostydama šuniuką, paklausiau:
   -Zayn'ai, nuo kada pas tave šuo?
   Zayn'as nusišypsojęs pasakė:
   -Čia ir yra toji dovana, apie kurią kalbėjau.
   -Ką? Šitas mielas šunytis?! Jis man?- su džiaugsmu ir nuostaba paklausiau.
   -Taip jis tau! Kai užaugs, jis visda tave saugos ir gins, kai manęs nebus šalia,- pasakęs priėjo prie manęs ir pradėjo taip pat glostyti šuniuką.
   -Aš... aš be žado! Ačiū Zayn'ai!- pasakiau šypsodamasi ir pabučiavau jį.
   -Čia dar kai kas,- jis ištraukė iš kišenės raktą ir padavė jį man.
   -Zayn'ai, kas čia per raktas?
   -Tai raktas nuo šių namų.
   Aš atsidusau.
   -Zayn'ai, ar mes ne per daug skubam? Juk mes neseniai susipažinom, o tu jau siūlai gyventi kartu. Aš nemanau, kad tai gera idėja.
   -Kodėl? Juk tu dabar mano mergina!
   -Mielasis, dar net diena nepraėjo, kai mes esame pora!
   Zayn'as pažiūrėjo į mane jau be šypsenos.
   -Tu nenori gyventi kartu?
   -Aš nesakau, kad nenoriu. Tiesiog nesuprantu kam taip skubėti?
   Mačiau, kad Zayn'as supyko, bet jis stengėsi to neparodyti. Aš paėmiau jam už rankos ir nusivedžiau atsisėsti ant sofos.
   Kai atsisėdome, prabilau:
   -Zayn'ai, nejaugi tau taip svarbu, kad aš gyvensiu tavo namuose, kol tavęs nebus?
   -Ne, žinoma, ne,- pasakė vaidindamas, kad jis to nenori.
   -Melagi tu!-sušukau ir Zayn'as atsisuko į mane,- bet gi tu pagalvok. Aš čia gyvenčiau viena. Didelis butas. Man būtų nejauku, gal net šiek tiek baisu.
   Mačiau, kaip jis nurimsta ir jau nebe taip pyksta. Sušvelnėjo ir jo veido bruožai.
   Man nesinorėjo gadinti tokio gražaus vakaro.
   -Na, žinoma, kartais palaistyti gėles ir pasilikti pernakvoti būtų ne pro šalį,- pasakiau.
   Zayn'as nusišypsojo ir stipriai apkabino.
   -Atsargiai! Sutraiškysi mano sargybinį!-sušukau, nes vis dar šuniuką laikiau savo rankose.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą