2012 m. rugpjūčio 21 d., antradienis

   Ačiū visiems, kurie skaitė ir komentavo. Buvo malonu su jumis bendrauti :) Nesu aš rašytoja, tai buvo tik mano laiko praleidimas, rašant šią istoriją. Pati nesitikėjau, kad sulauksiu tiek daug peržiūrų. Labai Jums ačiū! Džiaugiuosi, jei kam nors patiko :) xx

9 komentarai:

  1. Tavo istorija buvo tikrai LABAI GERA! Nu bet jeigu jau nusprendei, kad viskas tai http://www.google.lt/imgres?q=trollface+ok&num=10&hl=lt&biw=1280&bih=920&tbm=isch&tbnid=qyEeF9kWbzgCGM:&imgrefurl=http://troll-face.ru/about/okay-guy/&docid=YGjCRw6_dKPZMM&imgurl=http://troll-face.ru/static/images/okay_guy.jpg&w=200&h=215&ei=LL0zULKtNamA4gS41IDwCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=225&vpy=219&dur=1386&hovh=172&hovw=160&tx=102&ty=104&sig=112826140586372313537&page=1&tbnh=166&tbnw=154&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:0,s:0,i:72 . :) Ačiū už NUOSTABIĄ istoriją!:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tiesiog nepakartojama! Labai labai patiko:)))))

    AtsakytiPanaikinti
  3. Sveika, nežinau ar besilankai čia, bet tavo istorija tokia nereali ir įtraukianti<3 Labai norėčiau, kad būtų antras sezonas ar kita istorija pvz.: su kitu grupės nariu :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Malonu, kad kažkam patinka :) Bet artimiausiu metu tikrai nesiruošiu nieko rašyti, nes esu labai užsiėmusi :)

      Panaikinti
  4. prasau pratek atntra sezona arba kita isto plz

    AtsakytiPanaikinti