Įėjusi į namus radau Liusę, kuri ruošėsi eiti į miestą.
-Sveika Liuse,- pasakiau.
-Labas Nora. Na, tai eisim?
-Kaip čia pasakius...
-Kas atsitiko?
-Po repeticijos turi užvažiuoti Zayn'as, tai jei ir eit kur nors tai labai trumpai.
-Su tavim niekada neįmanoma susitart! Tai Zayn'as, tai dar kas nors!
-Liuse! Nepradėk, gerai? Jis išvažiuoja į turą ir mes turėsim apie tris laisvas savaites, tai galėsim daryt ką norim!
-Ką nori, ta daryk!-užpyko Liusė ir nuėjo į kitą kambarį trenkdama durimis
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą