Ačiū kas skaitot ir skaitėt! Nesitikėjau, kad sulauksiu tiek skaitytojų! Visi jūsų komentarai man buvo tikrai svarbūs! Bet manau, kad artimiausiu metu nutrauksiu rašyti istoriją, nes manau, kad išsisėmiau :P Tad artimiausiu metu parašysiu pabaigą ;) xx
na pabaiga tai pabaiga :) bet greičiau tu ją parašyk! :)
AtsakytiPanaikinti