2012 m. liepos 31 d., antradienis

Ačiū kas skaitot ir skaitėt! Nesitikėjau, kad sulauksiu tiek skaitytojų! Visi jūsų komentarai man buvo tikrai svarbūs! Bet manau, kad artimiausiu metu nutrauksiu rašyti istoriją, nes manau, kad išsisėmiau :P Tad artimiausiu metu parašysiu pabaigą ;) xx

1 komentaras:

  1. na pabaiga tai pabaiga :) bet greičiau tu ją parašyk! :)

    AtsakytiPanaikinti