2012 m. liepos 8 d., sekmadienis

Sveiki! Kai tik galėsiu, pasistengsiu ir parašysiu naują dalį. Šią savaitę nebuvo naujų dalių, nes buvau dainų šventėj. Džiaugiuosi, kad reiškiat savo nuomonę apie istoriją ;) Ačiū, kad skaitot ;)*

3 komentarai:

  1. O ką veikei dainų šventėj, šokai ar dainavai? Gal netyčia susitikę buvom? :DD

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tj kada kita dalis laukiu nesulaukiu prikankinai mus...

    AtsakytiPanaikinti