O ką veikei dainų šventėj, šokai ar dainavai? Gal netyčia susitikę buvom? :DD
Aš dainavau :)
Tj kada kita dalis laukiu nesulaukiu prikankinai mus...
O ką veikei dainų šventėj, šokai ar dainavai? Gal netyčia susitikę buvom? :DD
AtsakytiPanaikintiAš dainavau :)
PanaikintiTj kada kita dalis laukiu nesulaukiu prikankinai mus...
AtsakytiPanaikinti