Tuo metu aš paskambinau Liusei.
-Klausau jūsų!- atsiliepė Liusė.
-Labas rytas Liuse!- džiugiai pasakiau!
-Kam rytas, o kam pietūs.
-Kažkas šiandien blogos nuotaikos?
-Neblogos, tiesiog jaučiuosi, kad visą laiką sėdžiu namie uždaryta ir niekur neišeinu. Norėčiau kur išeit prasiblaškyt.
-Oj oj. Kai grįšiu, tai galėsim kur nors varyt.
-O kada grįši tu?
-Jau tuoj. Zayn'as nuo 12 užsiėmęs.
-Beje, kaip tau sekasi su juo?
-Liuse! Jis nuostabus vaikinas! Iš pradžių, kai tik atvažiavau, tai dar pykomės, o paskui tai buvo nerealu!
-Nu nebūtum tu, jei neparodytum savo charakterio!
-Nu nu! Ir koks tas mano charakteris?
-Aj, geriau telefonu nepradėsiu. O tai kur Zayn'as, kad tu čia dabar keista, bet man paskambinai.
-Jis dabar duše, ruošiasi.
-Mat kaip... Tai sakai nuostabus jis...
-Joo!!!
-Tai jau buvo fiti miti?- juokėsi Liusė.
-Nu čia tai jau žinai ką?! Abu jūs vienodi!
-Aš tik paklausiau!- girdėjosi Liusės juokas.
-O aš atsakau, kad ne!
-A... Nu ok. Tai grįšk greičiau ir tada varysim ką nors nuveikt.
-Gerai, ne už ilgo būsiu! Iki!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą