2012 m. liepos 14 d., šeštadienis

105 Dalis


   Tuo metu aš paskambinau Liusei.
   -Klausau jūsų!- atsiliepė Liusė.
   -Labas rytas Liuse!- džiugiai pasakiau!
   -Kam rytas, o kam pietūs.
   -Kažkas šiandien blogos nuotaikos?
   -Neblogos, tiesiog jaučiuosi, kad visą laiką sėdžiu namie uždaryta ir niekur neišeinu. Norėčiau kur išeit prasiblaškyt.
   -Oj oj. Kai grįšiu, tai galėsim kur nors varyt.
   -O kada grįši tu?
   -Jau tuoj. Zayn'as nuo 12 užsiėmęs.
   -Beje, kaip tau sekasi su juo?
   -Liuse! Jis nuostabus vaikinas! Iš pradžių, kai tik atvažiavau, tai dar pykomės, o paskui tai buvo nerealu!
   -Nu nebūtum tu, jei neparodytum savo charakterio!
   -Nu nu! Ir koks tas mano charakteris?
   -Aj, geriau telefonu nepradėsiu. O tai kur Zayn'as, kad tu čia dabar keista, bet man paskambinai.
   -Jis dabar duše, ruošiasi.
   -Mat kaip... Tai sakai nuostabus jis...
   -Joo!!!
   -Tai jau buvo fiti miti?- juokėsi Liusė.
   -Nu čia tai jau žinai ką?! Abu jūs vienodi!
   -Aš tik paklausiau!- girdėjosi Liusės juokas.
   -O aš atsakau, kad ne!
   -A... Nu ok. Tai grįšk greičiau ir tada varysim ką nors nuveikt.
   -Gerai, ne už ilgo būsiu! Iki!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą