104 Dalis
Ryte pabudau nuo švelnaus prisilietimo. Tai Zayn'as glostė mano plaukus. Nežinau kaip, bet aš atsikėliau jo glėbyje.
-Labas rytas mieloji.
-Labas rytas,- tariau nusišypsojus.
-Kaip miegojai?- paklausė perbraukdamas pirštais per mano skruostą.
-Puikiai! O kaip tu?
-Kaip niekad gerai!- tai pasakęs pabučiavo man į kaktą.
-Bet palauk! Kodėl tu ne savo pusėj?- paklausiau susirūpinusi.
-Šiaip aš dažniausiai miegu šioje pusėje. Tai matyt įprotis...,- pasakė rimtai.
Aš pažiūrėjau Zayn'ui į akis ir nusišypsojau. Jis taip pat nusišypsojo.
Mes tiesiog gulėjome ir tylėjome. Bet žodžių ir nereikėjo. Mums abiems buvo gera.
Netrukus mūsų tylų gulėjimą nutraukę telefono skambutis.
-Labai atsiprašau,- pasakė juokdamasis ir atsiliepė į telefono skambutį,- klausau!
Visą tą laiką, kol kalbėjosi telefonu, aš gulėjau šalia jo, padėjusi savo galvą ant jo krūtinės. Zayn'as viena ranka buvo mane apkabinęs per liemenį, o kita ranka laikė telefoną.
Baigęs kalbėti ramiai pasakė:
-Mes turime,- pradėjo garsinti savo balso toną,- mažiau nei valandą susiruošti,- pradėjo jau rėkti,- arba kitaip man šakės!!!
-Ką?! O tai kiek dabar valandų?
-Dabar 11 valanda. 12 valandą man paskutinis pasiruošimas prieš turą ir keli interviu.
-Uch... Nu gerai, reikia keltis.
-Ir reikia greičiau!- pasakė pradėdamas mane kutenti.
-Nebijau aš to tavo kutenimo!
-Tikrai?
-Ot ir taip!
-Tai ko tada bijai?
-Nieko,- pasakiau maivydamasi.
-Negali būti,- pasakė juokdamasis.
-Bijau vienatvės,- pasakiau rimtai.
Zayn'as pažiūrėjo į mane rimtai ir paskui nusišypsojo.
-Tau su manimi vienatvė negresia,- pasakė ir prieš apkabindamas pabučiavo man į skruostą. Aš taip pat jį stipriai apkabinau.
Nesinorėjo ištrūkti iš jo glėbio, bet kitaip jis būtų pavėlavęs. Tad aš jam įgnybau į ranką. Jis greit atšoko nuo manęs:
-Auu!! Visai skauda!!!- pasakė susiraukęs.
-Dabar keliesi, prausiesi ir eini rengtis, nes kitaip tau blogai baigsis!
-Ai jo. Tiksliai.
-Nu va, matai! Ką tu be manęs darytum?- pasakiau susirūpinusi.
-Pražūčiau, Nora, pražūčiau,- pasakė sukiodamas galvą į šonus.
Vėliau abu pradėjome juoktis ir Zayn'as nuėjo į vonią praustis.
Moterie,I'm waiting... :D
AtsakytiPanaikintihaha :DDD tai kita dalis manau rytoj turėtų būti :P
PanaikintiNe tik Zayn be Noros pražūtų, bet ir Liusė :D Nepamiršk ir jos prašyčiau :DD
AtsakytiPanaikinti