2012 m. liepos 13 d., penktadienis

104 Dalis


   Ryte pabudau nuo švelnaus prisilietimo. Tai Zayn'as glostė mano plaukus. Nežinau kaip, bet aš atsikėliau jo glėbyje.
   -Labas rytas mieloji.
   -Labas rytas,- tariau nusišypsojus.
   -Kaip miegojai?- paklausė perbraukdamas pirštais per mano skruostą.
   -Puikiai! O kaip tu?
   -Kaip niekad gerai!- tai pasakęs pabučiavo man į kaktą.
   -Bet palauk! Kodėl tu ne savo pusėj?- paklausiau susirūpinusi.
   -Šiaip aš dažniausiai miegu šioje pusėje. Tai matyt įprotis...,- pasakė rimtai.
   Aš pažiūrėjau Zayn'ui į akis ir nusišypsojau. Jis taip pat nusišypsojo.
   Mes tiesiog gulėjome ir tylėjome. Bet žodžių ir nereikėjo. Mums abiems buvo gera.
   Netrukus mūsų tylų gulėjimą nutraukę telefono skambutis.
   -Labai atsiprašau,- pasakė juokdamasis ir atsiliepė į telefono skambutį,- klausau!
   Visą tą laiką, kol kalbėjosi telefonu, aš gulėjau šalia jo, padėjusi savo galvą ant jo krūtinės. Zayn'as viena ranka buvo mane apkabinęs per liemenį, o kita ranka laikė telefoną.
   Baigęs kalbėti ramiai pasakė:
   -Mes turime,- pradėjo garsinti savo balso toną,- mažiau nei valandą susiruošti,- pradėjo jau rėkti,- arba kitaip man šakės!!!
   -Ką?! O tai kiek dabar valandų?
   -Dabar 11 valanda. 12 valandą man paskutinis pasiruošimas prieš turą ir keli interviu.
   -Uch... Nu gerai, reikia keltis.
   -Ir reikia greičiau!- pasakė pradėdamas mane kutenti.
   -Nebijau aš to tavo kutenimo!
   -Tikrai?
   -Ot ir taip!
   -Tai ko tada bijai?
   -Nieko,- pasakiau maivydamasi.
   -Negali būti,- pasakė juokdamasis.
   -Bijau vienatvės,- pasakiau rimtai.
   Zayn'as pažiūrėjo į mane rimtai ir paskui nusišypsojo.
   -Tau su manimi vienatvė negresia,- pasakė ir prieš apkabindamas pabučiavo man į skruostą. Aš taip pat jį stipriai apkabinau.
   Nesinorėjo ištrūkti iš jo glėbio, bet kitaip jis būtų pavėlavęs. Tad aš jam įgnybau į ranką. Jis greit atšoko nuo manęs:
   -Auu!! Visai skauda!!!- pasakė susiraukęs.
   -Dabar keliesi, prausiesi ir eini rengtis, nes kitaip tau blogai baigsis!
   -Ai jo. Tiksliai.
   -Nu va, matai! Ką tu be manęs darytum?- pasakiau susirūpinusi.
   -Pražūčiau, Nora, pražūčiau,- pasakė sukiodamas galvą į šonus.
   Vėliau abu pradėjome juoktis ir Zayn'as nuėjo į vonią praustis.

3 komentarai:

  1. Moterie,I'm waiting... :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. haha :DDD tai kita dalis manau rytoj turėtų būti :P

      Panaikinti
  2. Ne tik Zayn be Noros pražūtų, bet ir Liusė :D Nepamiršk ir jos prašyčiau :DD

    AtsakytiPanaikinti