107 Dalis
-Zayn'ai, taigi gerai atrodo tie tavo plaukai!
-Palauk, man atrodo čia per daug pasišiaušę,- pasakė tvarkydamasis plaukus prie veidrodžio.
-Tu jau 10 minučių kaip stovi prie veidrodžio! Gal jau pats laikas judėti?!
-Mieloji, nu palauk!
-Pasitrauk nuo veidrodžio!
-Palauk!
-Staigiai!-sušukau ir nustūmiau jį į šoną nuo veidrodžio.
-Ei! Kaip aš tau atrodysiu nesusitvarkęs?
-Tu man visada atrodysi pats gražiausias,- meiliai pasakiau ir prisiglaudusi pabučiavau jį.
-Nu gerai. Tau gražiai, bet kaip kitiems?
-Zayn'ai, tu visada puikiai atrodai! Kitaip ir būt negali!
-Meluoji!
-Ne!
-Melagė melavo, per tiltą važiavo!
-Vietoj to, kad vadintum mane melage, pažiūrėk, kiek dabar valandų!
-Zayn'as žvilgtelėjo į savo laikrodį.
-O velnias! Varom!- sušuko ir sugriebęs man už rankos tempėsi prie durų.
-Ei ei... Ramiau prašyčiau! Man dar rankinę reikia pasiimt!
-Aš galvojau, kad tu jau susiruošusi!
-Aš ir esu! Tik palauk, pasiimsiu rankinę!- nuėjau pasiimti rankinės.
-Ech tos merginos!- sušuko.
-Nebambėk, nes tada negražus pasidarysi!- pasakiau pasiėmusi rankinę.
-Sakei, kad tau visada gražus būsiu!
-Nu taip!
-Tai ką čia sakai, kad negražus būsiu?
-Jei per daug bambėsi, tai žinoma negražus pasidarysi. Greit pasensi, daug raukšlių turėsi...
-Gal verčiau jau einam,- pertraukė mane Zayn'as.
-Varom,- pasakiau juokdamasi.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą