2012 m. liepos 24 d., antradienis

107 Dalis


   -Zayn'ai, taigi gerai atrodo tie tavo plaukai!
   -Palauk, man atrodo čia per daug pasišiaušę,- pasakė tvarkydamasis plaukus prie veidrodžio.
   -Tu jau 10 minučių kaip stovi prie veidrodžio! Gal jau pats laikas judėti?!
   -Mieloji, nu palauk!
   -Pasitrauk nuo veidrodžio!
   -Palauk!
   -Staigiai!-sušukau ir nustūmiau jį į šoną nuo veidrodžio.
   -Ei! Kaip aš tau atrodysiu nesusitvarkęs?
   -Tu man visada atrodysi pats gražiausias,- meiliai pasakiau ir prisiglaudusi pabučiavau jį.
   -Nu gerai. Tau gražiai, bet kaip kitiems?
   -Zayn'ai, tu visada puikiai atrodai! Kitaip ir būt negali!
   -Meluoji!
   -Ne!
   -Melagė melavo, per tiltą važiavo!
   -Vietoj to, kad vadintum mane melage, pažiūrėk, kiek dabar valandų!
   -Zayn'as žvilgtelėjo į savo laikrodį.
   -O velnias! Varom!- sušuko ir sugriebęs man už rankos tempėsi prie durų.
   -Ei ei... Ramiau prašyčiau! Man dar rankinę reikia pasiimt!
   -Aš galvojau, kad tu jau susiruošusi!
   -Aš ir esu! Tik palauk, pasiimsiu rankinę!- nuėjau pasiimti rankinės.
   -Ech tos merginos!- sušuko.
   -Nebambėk, nes tada negražus pasidarysi!- pasakiau pasiėmusi rankinę.
   -Sakei, kad tau visada gražus būsiu!
   -Nu taip!
  -Tai ką čia sakai, kad negražus būsiu?
   -Jei per daug bambėsi, tai žinoma negražus pasidarysi. Greit pasensi, daug raukšlių turėsi...
   -Gal verčiau jau einam,- pertraukė mane Zayn'as.
   -Varom,- pasakiau juokdamasi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą