Reikia dar kokios nors intrigos, kad kas nors dingtų, arba susirastų kitą. :D
Man su tais dingimais nerimta atrodo, o aš stengiuosi rašyt kiek įmanoma tikroviškiau (nors nežinau ar man tai gaunasi) :DD Bet šiaip su tuo susiradimu kito, tai visai man patinkanti idėja... :DD
Reikia dar kokios nors intrigos, kad kas nors dingtų, arba susirastų kitą. :D
AtsakytiPanaikintiMan su tais dingimais nerimta atrodo, o aš stengiuosi rašyt kiek įmanoma tikroviškiau (nors nežinau ar man tai gaunasi) :DD Bet šiaip su tuo susiradimu kito, tai visai man patinkanti idėja... :DD
Panaikinti