Nea. Man patinka tavo istorija <3
ačiū :) xx
Tikrai nenusibodo. Bent kokių 20 dalių dar :PP
haha nu ok :D bandysiu bent tiek parašyt dar :DDD
Moterie,tavo istorijaaa nuostabiii,man asmeniškai jie ne prie širdies,bet šita istorija- OSM.. <3 ♥
wow!!!! Ačiū :)xx <3
laukiu dar ir greiciau :)) beto kaip tokia istorija gali atsibosti ?
Nu galbūt, kad per ilga tai ir atsibosta :D O kaip tik šiuo metu rašau naują dalį, bet aš pirmiausia visada rašau į sąsiuvinį, tai tik rytoj perrašysiu į kompiuterį ir įkelsiu :) xx
Lauksim :)
Nea. Man patinka tavo istorija <3
AtsakytiPanaikintiačiū :) xx
PanaikintiTikrai nenusibodo. Bent kokių 20 dalių dar :PP
AtsakytiPanaikintihaha nu ok :D bandysiu bent tiek parašyt dar :DDD
PanaikintiMoterie,tavo istorijaaa nuostabiii,man asmeniškai jie ne prie širdies,bet šita istorija- OSM.. <3 ♥
AtsakytiPanaikintiwow!!!! Ačiū :)xx <3
Panaikintilaukiu dar ir greiciau :)) beto kaip tokia istorija gali atsibosti ?
AtsakytiPanaikintiNu galbūt, kad per ilga tai ir atsibosta :D O kaip tik šiuo metu rašau naują dalį, bet aš pirmiausia visada rašau į sąsiuvinį, tai tik rytoj perrašysiu į kompiuterį ir įkelsiu :) xx
PanaikintiLauksim :)
Panaikinti