2012 m. liepos 12 d., ketvirtadienis

Beje, jums dar neatsibodo tokia ilga istorija? :D

9 komentarai:

  1. Nea. Man patinka tavo istorija <3

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tikrai nenusibodo. Bent kokių 20 dalių dar :PP

    AtsakytiPanaikinti
  3. Moterie,tavo istorijaaa nuostabiii,man asmeniškai jie ne prie širdies,bet šita istorija- OSM.. <3 ♥

    AtsakytiPanaikinti
  4. laukiu dar ir greiciau :)) beto kaip tokia istorija gali atsibosti ?

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Nu galbūt, kad per ilga tai ir atsibosta :D O kaip tik šiuo metu rašau naują dalį, bet aš pirmiausia visada rašau į sąsiuvinį, tai tik rytoj perrašysiu į kompiuterį ir įkelsiu :) xx

      Panaikinti