101 Dalis
Parašiusi žinutę, nuėjau į svetainę, kur Zayn'as kuitėsi kompaktų krūvoje.
-Ką čia darai?!- garsiai sušukau išgąsdindama jį.
Jis net išmetė kompaktus ant žemės.
-Išsigandai?- paklausiau juokdamasi.
-Jei nori man įvaryti infarktą, tai tau beveik pavyko!
-Gerai, atsiprašau,- pasakiau vos tramdydama juoką,- tai ką čia darai?
-Ieškau gero filmo.
-Ir radai kažką?
-Net neįsivaizduoju, ką męs čia galėtume pažiūrėti.
-Tik ne siaubo!- surikau.
-Kodėl ne?
-Todėl, nes aš nemėgstu siaubo filmų.
-Gerai, tada mes žiūrėsime siaubo filmą!
-Aš juk sakiau, kad nemėgstu!
-Aš ir nesu mėgėjas siaubo filmų, bet dviems bailiams manau bus įdomu žiūrėti,- patenkintas pasakė.
-Aš nežiūrėsiu!
-Cha! Prajuokinai.
-Tada aš važiuoju namo!
-Tikrai? Pirmas dalykas - tu neturi raktų nuo namų, antras dalykas - Liusė jau miega, trečias - tu niekur iš čia neisi ir ketvirtas... Ir ketvirtas dalykas dabar įvyks...
Zayn'as priėjo prie manęs, apkabino mane ir pabučiavo.
-Gal yra penktas dalykas?- paklausiau.
-Penktasis dalykas yra tas, kad mes dabar einam žiūrėti filmo.
-Nu gerai jau, eime. Bet jei paskui visą gyvenimą sapnuosiu košmarus, ti tau atsirugs!
-Gerai. Tada aš prisiimsiu visą kaltę!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą