2012 m. liepos 9 d., pirmadienis

101 Dalis


   Parašiusi žinutę, nuėjau į svetainę, kur Zayn'as kuitėsi kompaktų krūvoje.
   -Ką čia darai?!- garsiai sušukau išgąsdindama jį.
   Jis net išmetė kompaktus ant žemės.
   -Išsigandai?- paklausiau juokdamasi.
   -Jei nori man įvaryti infarktą, tai tau beveik pavyko!
   -Gerai, atsiprašau,- pasakiau vos tramdydama juoką,- tai ką čia darai?
   -Ieškau gero filmo.
   -Ir radai kažką?
   -Net neįsivaizduoju, ką męs čia galėtume pažiūrėti.
   -Tik ne siaubo!- surikau.
   -Kodėl ne?
   -Todėl, nes aš nemėgstu siaubo filmų.
   -Gerai, tada mes žiūrėsime siaubo filmą!
   -Aš juk sakiau, kad nemėgstu!
   -Aš ir nesu mėgėjas siaubo filmų, bet dviems bailiams manau bus įdomu žiūrėti,- patenkintas pasakė.
   -Aš nežiūrėsiu!
   -Cha! Prajuokinai.
   -Tada aš važiuoju namo!
   -Tikrai? Pirmas dalykas - tu neturi raktų nuo namų, antras dalykas - Liusė jau miega, trečias - tu niekur iš čia neisi ir ketvirtas... Ir ketvirtas dalykas dabar įvyks...
   Zayn'as priėjo prie manęs, apkabino mane ir pabučiavo.
   -Gal yra penktas dalykas?- paklausiau.
   -Penktasis dalykas yra tas, kad mes dabar einam žiūrėti filmo.
   -Nu gerai jau, eime. Bet jei paskui visą gyvenimą sapnuosiu košmarus, ti tau atsirugs!
   -Gerai. Tada aš prisiimsiu visą kaltę!


 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą