2012 m. gegužės 8 d., antradienis

62 Dalis  


   Iš pat ryto dėdė mane parvežė namo, kad galėčiau susiruošti į paskaitas. Buvo apie puse 6 ryto.
   Gerai, kad turėjau raktus. Atsirakinau duris ir įėjau į namus.
   Namuose buvo tamsu, nes Liusė miegojo. Aš greit palindau po dušu, persirengiau ir nuėjau Liusės kelt.
  Įėjusi į kambarį paleidau garsiai muziką ir daužiau Liusę su pagalve. Keista, bet mano nuotaika buvo puikiausia.
   -Ką čia dirbi? Išjunk muziką!- šaukė Liusė.
   -Jei aš nemiegu, tai ir tu nemiegosi!
   -Apstok jau, kiek tu čia gali mane trankyt?!
   -Jei rėki, tai reiškia, kad jau atsikėlei. O dabar staigiai man viską pasakoji!
   -Palauk, leisk man dar išsibudinti.
   -Tai greičiau! O aš einu kažko pusryčiams ieškoti!
   -Tikrai galėtum ką nors pagaminti!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą