-Jis pas mane namuose. Laukia manęs,- pasakiau dėdei,- kaip gerai, kad jis nesupranta lietuvių kalbos. Nors su Liuse normaliai pasišnekėt galiu,- nusijuokiau.
-Gal tu tikrai liksi nakvot?
-Oj ne, ryt į paskaitas, dar šokių repeticija. Bet rytoj manau neisiu, nes ten jį sutiksiu. Iškart po mano repeticijos jis repetuoja. Reiks sugalvot pasiaiškinimą, kodėl negalėsiu atvykti.
-Aš tau siūlyčiau kaip tik nueiti ir viską su juo išsiaiškinti. Kitaip dar ilgai nenusiraminsi.
-Nežinau. Nenoriu.
-Bet reikia. paklausyk manęs. Be to lik nakvot. Kur dabar viena tamsiai važiuosi. Tikrai pasilik. O ryt iš ryto nuvešiu tave namo ir pasiimsi, kurių tau reikia į paskaitas.
-Gerai, pasiliksiu.
-Sutarta! Ką nori nuveikt, kad pralinksmėtum?
-Hm... Turi kortas?
-Puiki mintis. Einu ieškoti kortų!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą