2012 m. gegužės 6 d., sekmadienis

60 Dalis


   -Jis pas mane namuose. Laukia manęs,- pasakiau dėdei,- kaip gerai, kad jis nesupranta lietuvių kalbos. Nors su Liuse normaliai pasišnekėt galiu,- nusijuokiau.
   -Gal tu tikrai liksi nakvot?
   -Oj ne, ryt į paskaitas, dar šokių repeticija. Bet rytoj manau neisiu, nes ten jį sutiksiu. Iškart po mano repeticijos jis repetuoja. Reiks sugalvot pasiaiškinimą, kodėl negalėsiu atvykti.
   -Aš tau siūlyčiau kaip tik nueiti ir viską su juo išsiaiškinti. Kitaip dar ilgai nenusiraminsi.
   -Nežinau. Nenoriu.
   -Bet reikia. paklausyk manęs. Be to lik nakvot. Kur dabar viena tamsiai važiuosi. Tikrai pasilik. O ryt iš ryto nuvešiu tave namo ir pasiimsi, kurių tau reikia į paskaitas.
   -Gerai, pasiliksiu.
   -Sutarta! Ką nori nuveikt, kad pralinksmėtum?
   -Hm... Turi kortas?
   -Puiki mintis. Einu ieškoti kortų!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą