Universitete jau buvo keletas mano grupiokų, tad nuėjau pasisveikinti su jais.
Netrukus atėjo Liusė. Aš giliai širdyje džiaugiausi, jog ji parašė Zayn'ui, tik to neparodžiau.
Per visą paskaitą viena kitai nei žodžio nepratarėm, tik likus apie 10 minučių iki pertraukos, Liusė man padavė lapelį, kuriame buvo parašyta:
"Bet tu nežinai, ką jis atrašė"
Man buvo labai smalsu sužinoti, bet esu užsispyrusi ir štai ką atrašiau:
"Man neįdomu"
Tada Liusė atrašė:
"Jis parašė: Kaip gerai, kad ji namuose! Kaip ji??"
-Jis tikrai dėl manęs jaudinosi,- pagalvojau ir štai ką atrašiau Liusei:
"Ką tu jam atrašei?!"
Mane užvaldė smalsumas, o Liusė štai ką atrašė:
"Tau gi neįdomu"
Tada aš atsisukau į Liusę ir pasakiau:
-Ką tu jam parašei?
-Parašiau, kad kaip niekad puikiai jautiesi!
Aš nusišypsojau. Nejaugi ji tikrai jam tai parašė?
-Tu tikrai jam tai parašei?
-Taip. Jis dabar nežinia ko gali prisigalvoti, kur ir su kuo tu buvai.
-Tiksliai! Ačiū Liuse, tu tikrai puiki draugė! Manai jam tai galėjo sukelti pavydą?
-Sprendžiant iš įvykių namuose, jis tikrai turėjo pavydėti.
-Žinai, nueisiu į repeticiją. Noriu susitikti su juo. Tiksliau noriu pamatyti jį ir pažiūrėti, ką jis man pasakys. Aš jam ne žaislas ir nepasiduosiu!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą