Per ilgąją pertrauką tarp paskaitų su Liuse nuėjome į universiteto valgyklą. Joje šiandien kaip niekad buvo tuščia, tad greitai nusipirkome po kepsnį ir pavalgėme. Dar liko šiek tiek laiko, tad nutariau nueiti į twitter'į. Mano twitter'is tiesiog lūžo nuo žinučių. Jas siuntė directioner'iai. Vienos žinutės skambėjo panašiai kaip ši: "Jūs su Zayn'u labai graži pora", "Jei Zayn'as laimingas su tavimi ir directioner'iai laimingi!". Kitos skambėjo taip: "Aš nekenčiu tavęs! Palik Zayn'ą ramybėje"
Mane apėmė silpnumas. Kas dabar bus? Kodėl būtent man visa tai nutiko? Aš nesusivaldžiau ir pradėjau verkti.
-Nora, kas atsitiko?- paklausė Liusė
-Visi viską jau žino! Mano twitter'is pilnas directioner'ių žinučių. Vieni sveikina, o kiti nekenčia manęs!
-Mažiau skaityk tokias nesąmones!- Liusė atėmė mano telefoną.
-Iš kur visi sužinojo, kas aš esu?
-Tai gal tu nesėdi kur nors pasislėpus? Yra žmonių, kurie tave pažįsta. Tame tarpe ir directioner'ių. Dabar bet kokia informacija apie tave bus vertinga.
Aš dar labiau pradėjau verkti:
-Mes nesame pora. Tik viena vienintelė nuotrauka!
-Tai tu tai ir parašyk twitter'yje, kad nesi. Bet jei šiandien viską išsiaiškinsit?
-Apstok! Duok telefoną,- paliepiau.
Ji man atidavė telefoną. Aš pasijungiau twitter'į ir parašiau žinutę: "Aš ir Zayn'as nesame pora. Tą vakarą norėčiau ištrinti sau iš atminties."
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą