2012 m. gegužės 4 d., penktadienis

57 Dalis


   Jau liko ne daug kelio iki dėdės. Suskambo telefonas.
   Skambino Zayn'as.
   -Ką aš jam pakėlusi pasakysiu?- pagalvojau ir nutariau nekelti.
   Jis taip skambino 5 kartus ir galiausiai parašė žinutę: "Nora, kur tu esi? Aš laukiu tavęs kino teatre. Jau filmas prasidėjo"
   Aš nieko jam neatrašiau.
   Privažiavus dėdės namus, išlipau iš taksi ir susimokėjau.
   Nuėjau prie namo durų. Duris atidarė pats dėdė.
   -O, sveika Nora. Kaip smagu tave matyti! Užeik!- linksmai pasisveikino dėdė.
   -Ačiū,- pasakiau ir užėjau į vidų.
   Vaidinau linksmą. Nors negaliu pasakyti, kad man tai labai gerai sekėsi. Nesu aš gera aktorė, bet manau dėdė nieko nesuprato, nes jis manęs gerai nepažino.
   Zayn'as dar keletą kartų man skambino, bet aš ignoravau jo skambučius.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą