69 Dalis
Tik kai dėdė pravėrė duris, pamačiau Zayn'ą.
-Gal galėčiau...-pradėjo sakyti Zayn'as
-Ach, tai čia tu,- piktai tarė dėdė. Jis atsisuko ir pažiūrėjo į mane, paskui į Zayn'ą.
Net nespėjau sureaguot, kai dėdė užsimojo ir trenkė Zayn'ui. Aš tik pamačiau, kai Zayn'as neišlaikė lysvaros ir pargriuvo. Mano dėdė tik sušuko:
-Koks tu vyras, jei šitaip skaudini moteris!
Aš greitai pribėgau prie Zayn'o ir padėjau jam atsikelti.
-Ar tu sveikas?- išsigandusi paklausiau ir pamačiau, kad jam iš lūpos bėga kraujas. Aš perbraukiau delnu jam per skruostą.
-Nešdinkis, kad aš čia tavęs nematyčiau!- sušuko dėdė.
-Zayn'ai, bus geriau, jei tu tučtuojau važiuosi iš čia.
-Prašau Nora, neverk. Aš tau viską paaiškinsiu. Būk gera, tik išklausyk mane.
-Ne dabar Zayn'ai. Mano dėdė piktas. Labai piktas. Prašau, eik iš čia.
Zayn'as man perbraukė per plaukus.
-Aš užsuksiu pas tave į namus po repeticijos. Prižadėk, kad daugiau neverksi.
-Zayn'ai, eik.
-Prižadėk.
-Prižadu.
-Lauk manęs,- pasakė Zayn'as, eidamas prie taksi, su kuriuo mane sekė iki pat dėdės namų.
Kai tik jis išvažiavo, aš grįžau į dėdės namus.
-Kaip suprast? Ką tai reiškia?!
-Jis dabar žinos, kad aš galiu tave apginti ir neleisiu jam tavęs skriausti.
-Jis gi nieko man nepadarė.
-Tai tada leisk man sužinoti, kodėl tu verki?
-Emocijos.
-Ach tai emocijos. Ir kokios gi?
-Hm... Na tai tikrai sunku apibūdinti. Meilės, išgąsčio, neapykantos ir nerimo.
-Įdomu.
-Jam šiandien sunki diena turi būti,- tariau.
-Kodėl?- paklausė dėdė.
-Tu ne pirmas, nuo kurio jis šiandien gavo.
-Ir kas gi pirmas?
-Aš,- pasakiau su pasitenkinimu.
-Tu?- paklausė nustebęs.
-Taip. Jis gavo antausį. Tokį neblogą,- pasakiau šypsodamasi.
-Turėjo suprasti tada, kad esam iš tos pačios giminės!- nusijuokė,- ei, gal nori ko nors?
-Dabar norėčiau tiktai karštos arbatos.
-Tiktai?
-Apsieisiu šį kartą tik su arbata.
-Kaip nori.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą