2012 m. gegužės 15 d., antradienis

69 Dalis


   Tik kai dėdė pravėrė duris, pamačiau Zayn'ą.
   -Gal galėčiau...-pradėjo sakyti Zayn'as
   -Ach, tai čia tu,- piktai tarė dėdė. Jis atsisuko ir pažiūrėjo į mane, paskui į Zayn'ą.
   Net nespėjau sureaguot, kai dėdė užsimojo ir trenkė Zayn'ui. Aš tik pamačiau, kai Zayn'as neišlaikė lysvaros ir pargriuvo. Mano dėdė tik sušuko:
   -Koks tu vyras, jei šitaip skaudini moteris!
   Aš greitai pribėgau prie Zayn'o ir padėjau jam atsikelti.
   -Ar tu sveikas?- išsigandusi paklausiau ir pamačiau, kad jam iš lūpos bėga kraujas. Aš perbraukiau delnu jam per skruostą.
   -Nešdinkis, kad aš čia tavęs nematyčiau!- sušuko dėdė.
   -Zayn'ai, bus geriau, jei tu tučtuojau važiuosi iš čia.
   -Prašau Nora, neverk. Aš tau viską paaiškinsiu. Būk gera, tik išklausyk mane.
   -Ne dabar Zayn'ai. Mano dėdė piktas. Labai piktas. Prašau, eik iš čia.
   Zayn'as man perbraukė per plaukus.
   -Aš užsuksiu pas tave į namus po repeticijos. Prižadėk, kad daugiau neverksi.
   -Zayn'ai, eik.
   -Prižadėk.
   -Prižadu.
   -Lauk manęs,- pasakė Zayn'as, eidamas prie taksi, su kuriuo mane sekė iki pat dėdės namų.
   Kai tik jis išvažiavo, aš grįžau į dėdės namus.
   -Kaip suprast? Ką tai reiškia?!
   -Jis dabar žinos, kad aš galiu tave apginti ir neleisiu jam tavęs skriausti.
   -Jis gi nieko man nepadarė.
   -Tai tada leisk man sužinoti, kodėl tu verki?
   -Emocijos.
   -Ach tai emocijos. Ir kokios gi?
   -Hm... Na tai tikrai sunku apibūdinti. Meilės, išgąsčio, neapykantos ir nerimo.
   -Įdomu.
   -Jam šiandien sunki diena turi būti,- tariau.
   -Kodėl?- paklausė dėdė.
   -Tu ne pirmas, nuo kurio jis šiandien gavo.
   -Ir kas gi pirmas?
   -Aš,- pasakiau su pasitenkinimu.
   -Tu?- paklausė nustebęs.
   -Taip. Jis gavo antausį. Tokį neblogą,- pasakiau šypsodamasi.
   -Turėjo suprasti tada, kad esam iš tos pačios giminės!- nusijuokė,- ei, gal nori ko nors?
   -Dabar norėčiau tiktai karštos arbatos.
   -Tiktai?
   -Apsieisiu šį kartą tik su arbata.
   -Kaip nori.
  


 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą