2012 m. gegužės 25 d., penktadienis

79 Dalis


   Baigiantis darbo dienai, paskambino Zayn'as
   -Klausau,- pakėliau telefono ragelį.
   -Labas miegančioji gražuole.
   -Lab... palauk, kokia gražuolė?
   -Miegančioji,- buvo girdėti Zayn'o juokas.
   -Kodėl miegančioji?
   -Anksti eini miegot.
   -Oj, oj. Įdomu, kai tu antausius skaldydamas kažkam išsilietum, kažin ar nenorėtum miego,- pradėjau juoktis.
   -Aš kaip tik visą naktį neužmigčiau ir galvočiau apie tą žmogų, kuriam trenkiau...
   -Ane?- pasimetusi atsakiau.
   -Nu taip.
   -Zayn'ai, baik! Tu mane visai iš vėžių išmušei!
   -Ką aš blogo pasakiau?
   -Nieko.
   -Tai kaip aš tave galėjau išmušti iš vėžių?
   -Nežinau!
   -Gerai jau gerai. Neversiu tavęs apie mane galvot.
   -O tu apie mane tipo galvoji?
   -Ne tipo! Aš pavyzdžiui daug apie tave galvoju.
   -Ir ką tu apie mane galvoji?
   -Kokia tu faina ir graži.
   -Zayn'ai! Tu verti mane nepatogiai jaustis.
   -Nesijausk taip! Aš niekada nemeluoju. Aš visada tik tiesą sakau.
   Mano nuotaika staiga subjuro. Jis pasakė, kad niekada nemeluoja, o aš netrukus turėsiu jam pameluot.
   -Tai ką šiandien vakare?- paklausė.
   -Aš labai atsiprašau, bet šiandien negaliu.
   -Ką? Kodėl?
   -Šiandien vakare aš turiu susirinkimą,- pamelavau.
   -Tau būtina jame dalyvauti?
   -Taip. Man svarbus susirinkimas.
   -O kiek laiko jis truks?
   -Na, nežinau.
   -Tai po susirinkimo gal galėtume susitikti? Šiandien juk penktadienis, ryt į darbą tau nereikia.
   -Jei ką, aš tau paskambinsiu.
   -Gerai. Skambink man bet kuriuo metu. Aš lauksiu.
   -Gerai. Aš tau paskambinsiu po susirinkimo.
   -Tai lauksiu tavo skambučio.
   -Lauk,- pasakiau.
   -Gerai, aš lauksiu.
   -O aš paskambinsiu. 
   -Tai aš lauksiu.
   -Gerai.
   -Aš tikrai lauksiu.
   -Tai kiek mes čia dar taip lauksim?
   -Aš ilgai lauksiu ir lauksiu, kol tu pirma padėsi ragelį.
   -Taip nesąžininga!
   -Damoms pirmenybė!
   -Dedam kartu! Kaip suskaičiuosim iki trijų! Vienas
   -Du
   -Trys,- padėjau telefono ragelį. Zayn'as mane labai pralinksmino.
   -Tu su tuo savo melu viską taip sugadinai...-pasakė Liusė.
   -Ačiū, kad priminei,- prisiminiau, kad aš Zayn'ui pamelavau. Dingo mano gera nuotaika.
   -Dar po darbo varysi namo?- paklausė Liusė.
   -Ne. Liksiu čia, kad paskui iškart varyčiau.
   -Tai gerai, nes aš iškart varau namo, o paskui galvoju, kad susitiksiu su Tom'u.Viską baigsiu.
   -Iškart sėkmės!
    

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą