79 Dalis
Baigiantis darbo dienai, paskambino Zayn'as
-Klausau,- pakėliau telefono ragelį.
-Labas miegančioji gražuole.
-Lab... palauk, kokia gražuolė?
-Miegančioji,- buvo girdėti Zayn'o juokas.
-Kodėl miegančioji?
-Anksti eini miegot.
-Oj, oj. Įdomu, kai tu antausius skaldydamas kažkam išsilietum, kažin ar nenorėtum miego,- pradėjau juoktis.
-Aš kaip tik visą naktį neužmigčiau ir galvočiau apie tą žmogų, kuriam trenkiau...
-Ane?- pasimetusi atsakiau.
-Nu taip.
-Zayn'ai, baik! Tu mane visai iš vėžių išmušei!
-Ką aš blogo pasakiau?
-Nieko.
-Tai kaip aš tave galėjau išmušti iš vėžių?
-Nežinau!
-Gerai jau gerai. Neversiu tavęs apie mane galvot.
-O tu apie mane tipo galvoji?
-Ne tipo! Aš pavyzdžiui daug apie tave galvoju.
-Ir ką tu apie mane galvoji?
-Kokia tu faina ir graži.
-Zayn'ai! Tu verti mane nepatogiai jaustis.
-Nesijausk taip! Aš niekada nemeluoju. Aš visada tik tiesą sakau.
Mano nuotaika staiga subjuro. Jis pasakė, kad niekada nemeluoja, o aš netrukus turėsiu jam pameluot.
-Tai ką šiandien vakare?- paklausė.
-Aš labai atsiprašau, bet šiandien negaliu.
-Ką? Kodėl?
-Šiandien vakare aš turiu susirinkimą,- pamelavau.
-Tau būtina jame dalyvauti?
-Taip. Man svarbus susirinkimas.
-O kiek laiko jis truks?
-Na, nežinau.
-Tai po susirinkimo gal galėtume susitikti? Šiandien juk penktadienis, ryt į darbą tau nereikia.
-Jei ką, aš tau paskambinsiu.
-Gerai. Skambink man bet kuriuo metu. Aš lauksiu.
-Gerai. Aš tau paskambinsiu po susirinkimo.
-Tai lauksiu tavo skambučio.
-Lauk,- pasakiau.
-Gerai, aš lauksiu.
-O aš paskambinsiu.
-Tai aš lauksiu.
-Gerai.
-Aš tikrai lauksiu.
-Tai kiek mes čia dar taip lauksim?
-Aš ilgai lauksiu ir lauksiu, kol tu pirma padėsi ragelį.
-Taip nesąžininga!
-Damoms pirmenybė!
-Dedam kartu! Kaip suskaičiuosim iki trijų! Vienas
-Du
-Trys,- padėjau telefono ragelį. Zayn'as mane labai pralinksmino.
-Tu su tuo savo melu viską taip sugadinai...-pasakė Liusė.
-Ačiū, kad priminei,- prisiminiau, kad aš Zayn'ui pamelavau. Dingo mano gera nuotaika.
-Dar po darbo varysi namo?- paklausė Liusė.
-Ne. Liksiu čia, kad paskui iškart varyčiau.
-Tai gerai, nes aš iškart varau namo, o paskui galvoju, kad susitiksiu su Tom'u.Viską baigsiu.
-Iškart sėkmės!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą