2012 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis

56 Dalis


   Nutariau jam daugiau nesirodyti. Įsimaišiau į žmonių minią ir dingau iš kino teatro. Pasigavau taksi. Namo nenorėjau, nes žinojau, jog nenustosiu apie tai galvoti būdama namuose. Nutariau aplankyti dėdę. Važiuodama paskambinau Liusei:
   -Klausau,- atsiliepė Liusė.
   -Aš važiuoju pas dėdę.
   -Tai pirmiau Zayn'ą supažindinsi su dėde, o ne su manim?- pašaipiai paklausė Liusė.
   -Aš važiuoju viena. Ir daugiau neminėk man jo vardo,- pradėjau verkti.
   -Kas atsitiko?! Jis tau kažką padarė?!- išsigandusi klausė Liusė.
   -Liuse, kai grįšiu namo, tada papasakosiu. Aš žinojau, kad aš jam nerūpiu.
   -Kada tu grįši?
   -Nežinau. Nenoriu namo. Pabūsiu šiek tiek pas dėdę ir tada grįšiu.
   -Jis tave nuskriaudė?
   -Aš mačiau jį su kita.
   -Kur? Taigi jis ne su tavimi buvo?
   -Kino teatre aš nuėjau į tualetą. Grįžusi radau jį flirtuojant su kažkokia blondine. Ji jam savo numerį davė. Tada aš dingau ir jam nesirodžiau!
   -Nusiramink Nora! Neverk, jis to nevertas. Bet ten gal tik fanė buvo?
   -Liuse, nepradėk jo ginti! Tu nematei, kaip jie meiliai burkavo.
   -Gerai. Bet tu nepagalvojau, kad tavo dėdė supras, kad kažkas negerai, kai tu verkianti nuvažiuosi?
   -Aš jau nusiraminau. Nieko jis nesupras! Aš ilgai nebūsiu pas jį.
   -Nu gerai. Viskas bus gerai. Paskambink!
   -Ok! Čiau!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą