Per pietų pertrauką su Liuse nuėjome į šalia esančią kavinę pavalgyti.
-Tai šiandien jau varysi su Zayn'u, ane?
-Turėčiau. Man reikia sulaukti jo skambučio.
-O pati negali paskambint?
-Jis sakė, kad pats paskambins.
-Tai gal ir tu paskambink.
-Kam man skambint, jei jis paskambins?
-Siaubas. Užsispyrus kaip ožka!
-Labai gražu iš tavo pusės!
-Žinai, jog aš tik tiesą visada sakau.
-Kur gi ne. O tu ką? Kaip tau su Tom'u?
-Ach... Reikia viską baigti.
-Linkiu sėkmės,- pažiūrėjau į Liusę rimtai, bet nesusivaldžiau ir nusijuokiau.
-Labai juokinga,- kumštelėjo man ji,- labai smagios tokios scenos.
Pavalgę, parėjome į ofisą.
Ant savo stalo radau atvirutę, kurioje buvo parašyta:
"Nora, norėčiau tave šiandien 18:00 h pakviesti vakarienės restorane, kuriame buvome pirmą kartą po paskaitų visi keturiese. Džekas"
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą