2012 m. gegužės 21 d., pirmadienis

75 Dalis


   Per pietų pertrauką su Liuse nuėjome į šalia esančią kavinę pavalgyti.
   -Tai šiandien jau varysi su Zayn'u, ane?
   -Turėčiau. Man reikia sulaukti jo skambučio.
   -O pati negali paskambint?
   -Jis sakė, kad pats paskambins.
   -Tai gal ir tu paskambink.
   -Kam man skambint, jei jis paskambins?
   -Siaubas. Užsispyrus kaip ožka!
   -Labai gražu iš tavo pusės!
   -Žinai, jog aš tik tiesą visada sakau.
   -Kur gi ne. O tu ką? Kaip tau su Tom'u?
   -Ach... Reikia viską baigti.
   -Linkiu sėkmės,- pažiūrėjau į Liusę rimtai, bet nesusivaldžiau ir nusijuokiau.
   -Labai juokinga,- kumštelėjo man ji,- labai smagios tokios scenos.
   Pavalgę, parėjome į ofisą.
   Ant savo stalo radau atvirutę, kurioje buvo parašyta:
   "Nora, norėčiau tave šiandien 18:00 h pakviesti vakarienės restorane, kuriame buvome pirmą kartą po paskaitų visi keturiese. Džekas"

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą