2012 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis

71 Dalis


   Atidariusi duris pirmiausia išvydau milžinišką rožių puokštę.
   -Labas vakaras, ar jūs Nora?- paklausė nepažįstamas vaikinas, kuris laikė gėles.
   -Taip, tai aš,- pasimetusi atsakiau.
   -Prašome priimti. Šios gėlės jums.
   Aš jas paėmiau ir paklausiau:
   -Ačiū, bet nuo ko jos?
   Vaikinas kai tik padavė man gėles, greitai paspruko ir neatsakė į mano klausimą.
   Aš pamerkiau gėles ir toliau nuėjau plepėti su Liuse. Vėl skambutis į duris.
   -Čia jau bus Zayn'as,- pasakiau.
   Nuėjau atidaryti durų, o ten vėl tas pats vaikinas su rožėmis.
   -Prašom priimti.
   -Nuo ko jos?- paklausiau imdama gėles.
   Vaikinas vėl nuėjo nieko nepasakęs.
   Teko vėl pamerkti gėles.
   Vėl skambutis į duris ir vėl tas pats vaikinas.
   -Kitą kartą net nesirodyk, jei nepasakysi, nuo ko jos,- tariau jam.
   Atsisėdau virtuvėje ir galvojau, jog tai greičiausiai Zayn'o darbas. Mano mintis nutraukė vėl skambutis į duris.
   -Jau man nusibodo...- darydama duris nutilau, nes pamačiau Zayn'ą.
   Jis į mane pažiūrėjo nustebęs.
   -Labas,- tarė jis.
   -Labas.
   -Sutrukdžiau?
   -Nekreipk dėmesio. Užeik,- tariau jam.
   Jis įėjo
   -Čia tau,- padavė man vieną raudoną rožę ir dovanų maišelį, kuriame kažkas buvo.
   Aš pasimetusi tariau:
   -Ačiū.
   Mes stovėjome lyg sustingę ir žiūrėjome vienas į kitą.
   -Kaip tu? Labai skauda?- paklausiau jo ir švelniai paliečiau jo praskeltą lūpą,- aš tikrai labai atsiprašau už savo dėdę. Net nebūčiau pagalvojus, kad jis taip pasielgs. Tikrai labai atsipraš...
   -Ššš,- nutildė mane Zayn'as, pridėjęs man prie lūpų pirštą,- tu neturi už jį atsiprašinėti. Jis turi tave ginti. Be to, man tavo antausis daug skaudesnis.
   -Aš labai atsiprašau. Aš nežinau, kas man pasidarė. Nežinau, kodėl tai padariau.
   -Aš pats kaltas. Nieko nepaaiškinau ir pabučiavau tave.
   Mes vėl nutilome ir stovėjome žiūrėdami vienas į kitą.
   -Aš kokia nemandagi. Gal nestovėsime čia, koridoriuje, visą laiką? Einam į svetainę.
   Tik įėję į svetainę, Zayn'as pasakė:
   -Oho. Daug gerbėjų turi.
   -Nejaugi?
   Zayn'as pažiūrėjo į mane nustebusiu žvilgsniu .
   -Na, tai turbūt,- pasakė pasimetęs.
   Aš į jį rimtai pasižiūrėjau.
   -Tai gėlės ne tavo?
   -Atrodo, kad ne.
   -Atrodo?
   -Na, aš tau tikrai nesiunčiau gėlių.
   Aš sėdėjau pasimetusi.
   -Tai nuo ko tos gėlės?- pasakiau garsiai tai, ką galvojau.
   -Regis turiu konkurentą,- pasakė Zayn'as nepatenkintai.
   Aš atsisukau ir žiūrėjau į jį rimtu ir gana nustebusiu žvilgsniu.
   -Aš net nenutuokiu, kas tai galėtų būti.
   -Tiksiuosi čia kas nors pokštauja,- pasakė Zayn'as.
   -O ką? Kas, jei atsirastų konkurentas? Pasiduotum?
   -Hm... Geriau pagalvojus... Dėdės smūgį iškentėjau, liktų tavo tėvų. Pusė kelio jau nueita. Nežadu pasiduot!
   -Ach Zayn'ai. Aš dar kartą atsiprašau už smūgį. Tau gi tuoj turas, o tu su praskelta lūpa.
   -Sakiau, kad neatsiprašinėtum. Beje, aš tau noriu pasakyti, kas įvyko vakar. Tu pabėgai, nes pamatei mane...
   -Taip, aš pamačiau tave su kažkokia blondine, kuri man nepatiko,- nutraukiau Zayn'ą.
   -Esmė tame, kad aš jos net nepažįstu. Tai paprasčiausia fanė.
   -Kuri su tavimi flirtavo ir davė tau savo telefono numerį,- pasakiau nepatenkinta.
   -Suprask, aš turiu paimti iš fanų dovanas, net jei ten ir telefono numeriai. Juk be jų nebūtų mūsų. Tau tikrai nereikėjo bėgti. Na, bet suprantama. Tas pavydas kartais pakiša koją,- pasakė Zayn'as šypsodamasis.
   -Koks dar pavydas? Ko aš turiu pavydėt?!- susinervavusi pasakiau.
   Zayn'as vis dar šypsojosi ir žiūrėjo į mane. Aš į jį taip pat pažvelgiau ir sustingau. Nuo jo žvilgsnio per kūną perėjo šaltis.
   - O twitter'yje žinutė. Tai tiesa? Tu tikrai norėtum tą vakarą ištrinti iš atminties?- paklausė.
   Aš delsiau atsakyti, nes pati atsakymo nežinojau.
   -Na, viskas buvo lyg ir puiku iki kino teatro.
   -Tai ne visą vakarą norėtum pamiršti?
   -Turbūt... Aš gavau daug žinučių nuo directioner'ių. Jie sužinojo, kas aš esu.
   -Aš atsiprašau.
   -Už ką?
   -Kad tau visa tai reikia iškęsti. Tas visas žinutes, komentarus.
   -Kaip nors išgyvensiu, bet manu po šiandienos komentarų ir žinučių bus daugiau.
   -Na, ten, prie šokių studijos tikrai buvo nemažai žmonių,- nusijuokė Zayn'as.
   - Dabar beliko sulaukti nuotraukų,- taip pat nusijuokiau ir aš.
   -Galbūt jos jau yra.
   -Oj ne, šiandien tikrai nenoriu jokių nuotraukų matyti,- nusijuokiau,- beje, aš nepaklausiau. Gal tu arbatos ar dar kažko nori?
   -Ne, ačiū. Aš jau eisiu, tik noriu dar kai ko tavęs paklausti,- Zayn'as  nukreipė savo žvligsnį į mane.
   -Na, tai klausk.
   -Esi rytoj ką nors suplanavusi?
   Delsdama atsakiau:
   -Lyg ir ne.
   -Tai gal norėtum ką nors kartu nuveikti, nes aš pirmadienį jau išvykstu.
   -Žiūrėsim,- pasakiau  ir nusišypsojau, žiūrėdama jam į akis.
   -Na, tada aš jau eisiu,- pasakė Zayn'as, pakildamas nuo sofos.
   -Aš palydėsiu tave.
   -Na, tai iki.
   -Aš turėjau omenį, kad palydėsiu tave iki kiemo.
   -Ai. Nereikia manęs lydėti. Tamsu. Kai tu mane palydėsi, tada turėsiu aš tave lydėti ir taip, kol prašvis.
   -Nu, nenori, tai ir nereikia.,- nusišypsojau.
   -Aš tau ryt paskambinsiu.
   -Gerai, aš lauksiu skambučio.
   -Labanakt Nora.
   -Iki Zayn'ai.
   Mes stovėjome ir žiūrėjome vienas į kitą, kai Zayn'as pasilenkė ir pakštėlėjo man į skruostą.
   -Iki,- tarė eidama pro duris.
  
  
  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą