71 Dalis
Atidariusi duris pirmiausia išvydau milžinišką rožių puokštę.
-Labas vakaras, ar jūs Nora?- paklausė nepažįstamas vaikinas, kuris laikė gėles.
-Taip, tai aš,- pasimetusi atsakiau.
-Prašome priimti. Šios gėlės jums.
Aš jas paėmiau ir paklausiau:
-Ačiū, bet nuo ko jos?
Vaikinas kai tik padavė man gėles, greitai paspruko ir neatsakė į mano klausimą.
Aš pamerkiau gėles ir toliau nuėjau plepėti su Liuse. Vėl skambutis į duris.
-Čia jau bus Zayn'as,- pasakiau.
Nuėjau atidaryti durų, o ten vėl tas pats vaikinas su rožėmis.
-Prašom priimti.
-Nuo ko jos?- paklausiau imdama gėles.
Vaikinas vėl nuėjo nieko nepasakęs.
Teko vėl pamerkti gėles.
Vėl skambutis į duris ir vėl tas pats vaikinas.
-Kitą kartą net nesirodyk, jei nepasakysi, nuo ko jos,- tariau jam.
Atsisėdau virtuvėje ir galvojau, jog tai greičiausiai Zayn'o darbas. Mano mintis nutraukė vėl skambutis į duris.
-Jau man nusibodo...- darydama duris nutilau, nes pamačiau Zayn'ą.
Jis į mane pažiūrėjo nustebęs.
-Labas,- tarė jis.
-Labas.
-Sutrukdžiau?
-Nekreipk dėmesio. Užeik,- tariau jam.
Jis įėjo
-Čia tau,- padavė man vieną raudoną rožę ir dovanų maišelį, kuriame kažkas buvo.
Aš pasimetusi tariau:
-Ačiū.
Mes stovėjome lyg sustingę ir žiūrėjome vienas į kitą.
-Kaip tu? Labai skauda?- paklausiau jo ir švelniai paliečiau jo praskeltą lūpą,- aš tikrai labai atsiprašau už savo dėdę. Net nebūčiau pagalvojus, kad jis taip pasielgs. Tikrai labai atsipraš...
-Ššš,- nutildė mane Zayn'as, pridėjęs man prie lūpų pirštą,- tu neturi už jį atsiprašinėti. Jis turi tave ginti. Be to, man tavo antausis daug skaudesnis.
-Aš labai atsiprašau. Aš nežinau, kas man pasidarė. Nežinau, kodėl tai padariau.
-Aš pats kaltas. Nieko nepaaiškinau ir pabučiavau tave.
Mes vėl nutilome ir stovėjome žiūrėdami vienas į kitą.
-Aš kokia nemandagi. Gal nestovėsime čia, koridoriuje, visą laiką? Einam į svetainę.
Tik įėję į svetainę, Zayn'as pasakė:
-Oho. Daug gerbėjų turi.
-Nejaugi?
Zayn'as pažiūrėjo į mane nustebusiu žvilgsniu .
-Na, tai turbūt,- pasakė pasimetęs.
Aš į jį rimtai pasižiūrėjau.
-Tai gėlės ne tavo?
-Atrodo, kad ne.
-Atrodo?
-Na, aš tau tikrai nesiunčiau gėlių.
Aš sėdėjau pasimetusi.
-Tai nuo ko tos gėlės?- pasakiau garsiai tai, ką galvojau.
-Regis turiu konkurentą,- pasakė Zayn'as nepatenkintai.
Aš atsisukau ir žiūrėjau į jį rimtu ir gana nustebusiu žvilgsniu.
-Aš net nenutuokiu, kas tai galėtų būti.
-Tiksiuosi čia kas nors pokštauja,- pasakė Zayn'as.
-O ką? Kas, jei atsirastų konkurentas? Pasiduotum?
-Hm... Geriau pagalvojus... Dėdės smūgį iškentėjau, liktų tavo tėvų. Pusė kelio jau nueita. Nežadu pasiduot!
-Ach Zayn'ai. Aš dar kartą atsiprašau už smūgį. Tau gi tuoj turas, o tu su praskelta lūpa.
-Sakiau, kad neatsiprašinėtum. Beje, aš tau noriu pasakyti, kas įvyko vakar. Tu pabėgai, nes pamatei mane...
-Taip, aš pamačiau tave su kažkokia blondine, kuri man nepatiko,- nutraukiau Zayn'ą.
-Esmė tame, kad aš jos net nepažįstu. Tai paprasčiausia fanė.
-Kuri su tavimi flirtavo ir davė tau savo telefono numerį,- pasakiau nepatenkinta.
-Suprask, aš turiu paimti iš fanų dovanas, net jei ten ir telefono numeriai. Juk be jų nebūtų mūsų. Tau tikrai nereikėjo bėgti. Na, bet suprantama. Tas pavydas kartais pakiša koją,- pasakė Zayn'as šypsodamasis.
-Koks dar pavydas? Ko aš turiu pavydėt?!- susinervavusi pasakiau.
Zayn'as vis dar šypsojosi ir žiūrėjo į mane. Aš į jį taip pat pažvelgiau ir sustingau. Nuo jo žvilgsnio per kūną perėjo šaltis.
- O twitter'yje žinutė. Tai tiesa? Tu tikrai norėtum tą vakarą ištrinti iš atminties?- paklausė.
Aš delsiau atsakyti, nes pati atsakymo nežinojau.
-Na, viskas buvo lyg ir puiku iki kino teatro.
-Tai ne visą vakarą norėtum pamiršti?
-Turbūt... Aš gavau daug žinučių nuo directioner'ių. Jie sužinojo, kas aš esu.
-Aš atsiprašau.
-Už ką?
-Kad tau visa tai reikia iškęsti. Tas visas žinutes, komentarus.
-Kaip nors išgyvensiu, bet manu po šiandienos komentarų ir žinučių bus daugiau.
-Na, ten, prie šokių studijos tikrai buvo nemažai žmonių,- nusijuokė Zayn'as.
- Dabar beliko sulaukti nuotraukų,- taip pat nusijuokiau ir aš.
-Galbūt jos jau yra.
-Oj ne, šiandien tikrai nenoriu jokių nuotraukų matyti,- nusijuokiau,- beje, aš nepaklausiau. Gal tu arbatos ar dar kažko nori?
-Ne, ačiū. Aš jau eisiu, tik noriu dar kai ko tavęs paklausti,- Zayn'as nukreipė savo žvligsnį į mane.
-Na, tai klausk.
-Esi rytoj ką nors suplanavusi?
Delsdama atsakiau:
-Lyg ir ne.
-Tai gal norėtum ką nors kartu nuveikti, nes aš pirmadienį jau išvykstu.
-Žiūrėsim,- pasakiau ir nusišypsojau, žiūrėdama jam į akis.
-Na, tada aš jau eisiu,- pasakė Zayn'as, pakildamas nuo sofos.
-Aš palydėsiu tave.
-Na, tai iki.
-Aš turėjau omenį, kad palydėsiu tave iki kiemo.
-Ai. Nereikia manęs lydėti. Tamsu. Kai tu mane palydėsi, tada turėsiu aš tave lydėti ir taip, kol prašvis.
-Nu, nenori, tai ir nereikia.,- nusišypsojau.
-Aš tau ryt paskambinsiu.
-Gerai, aš lauksiu skambučio.
-Labanakt Nora.
-Iki Zayn'ai.
Mes stovėjome ir žiūrėjome vienas į kitą, kai Zayn'as pasilenkė ir pakštėlėjo man į skruostą.
-Iki,- tarė eidama pro duris.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą