Džekas su Kevinu buvo mūsų kolegos, kurių kabinetas buvo šalia mūsų, todėl ilgai eiti nereikėjo.
Pabeldusi į duris jas atidariau. Įėjusi į kabinetą pamačiau tik Keviną.
-Labas Kevinai. Kur Džekas?
-Sveika Nora. Jis po pietų turi susitikimą dėl vieno renginio.
-O jis jau čia negrįš?
-Manau, kad ne.
-Aišku tada,
-Gal galiu kuo nors padėti?
-Manau, kad ne.
-Tu čia gal dėl vakaro, ane?- akį pamerkė Kevinas.
Aš į jį pažiūrėjau nustebusi:
-Tu žinai?
-Na, taip,- atsakė Kevinas
-Kevinai, tu man labai viską palengvintum, jei pasakytum, kas čia vyksta, nes aš nieko nesuprantu.
-O ko čia nesuprast? Jis, na tu jam patinki.
-Tai gėlės jo?
-Nora, aš tau viską išplepėsiu. Aš negaliu tau ko nors sakyti. Tai ne mano reikalas.
-Bet suprask, aš nenoriu jo įskaudinti. Aš nieko jam nejaučiu. Man... man patinka kitas.
-Zayn'as?
-Jau žinai?
-Kur gi nežinosi, kai vaizdai tokie internete,- nusijuokė.
-Ten buvo nesusipratimas,- aš taip pat nusijuokiau.
-Tai eisi?
-Aš manau, jog turiu eiti ir pasakyti jam tiesą, bet nenoriu jo įskaudinti. Kodėl aš į tokias situacijas pakliūnu?
Kevinas tik nusijuokė.
-Linkiu sėkmės,- pasakė.
-O jos man tikrai prireiks.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą