2012 m. gegužės 20 d., sekmadienis

73 Dalis


   Aš atidariau maišelį, o jame buvo dėžutė. Pravėrusi tą dėžutę išvydau nuostabaus grožio sidabrinius auskarus ir tokį patį pakabuką ant kaklo.
   -Čia tai wow,- pasakė Liusė.
   -Nesu nieko gražiau mačiusi!
   -Tai jau ryt vaidinsi? Ane?
   -Žinoma pasipuošiu!
   -Duosi ir man užsidėt!
   -Pasvajok! In your dreams!
   -Ot kokia begėdė!
   -Čia tas pats, jei tu paklaustum, ar aš leisčiau tau su Zayn'u kur nors nueiti!
   -Cha, o kažkas man šiandien leido su juo susidėti!
   -Aš ten tik pajuokavau!
   -Tikrai? Nepanašu!
   -Net negalvok apie tai! Labanakt Liuse!
   -Čiau!
   -Ryt tu gaminsi pusryčius,- sušukau Liusei.
   -Norėtum!-atsakė
   -Taip ir bus!
   -Cha! Dar pažiūrėsim!
   Aš jai nieko neatsakiau, nes buvau labai pavargusi nuo dienos įvykių, kurių tikrai buvo labai daug.
   Jau snaudžiau, kai staiga pasigirdo mano telefono sms žinutės signalas. Rašė Zayn'as
   "Labanakt gražuole"
   Aš ilgai galvojau, ką jam atrašyti. Štai ką atrašiau:
   "Pirmas dalykas - tu mane prikėlei. Antras dalykas - atsikelti buvo verta, nes privertei mane nusišypsoti. Saldžių sapnų."


  

3 komentarai: