2012 m. gegužės 16 d., trečiadienis

70 Dalis


   Atsigėrusi arbatos ir dar šiek tiek pabuvusi išsikviečiau taksi ir susiruošiau namo. Juk Zayn'as turėjo atvažiuoti.
   Grįžusi į namus radau Liusę, kuri tik man įžengus pro duris paklausė:
   -Nu? Aš buvau teisi?
   Aš į ją pažiūrėjau susimąsčiusi.
   -Gali priminti, kokia tavo teorija buvo?
   -Kad ten fanė!
   -O kokia antra teorija?- paklausiau suraukusi kaktą.
   -Nora, tu mane gąsdini. Sakyk, kas buvo!
   -Aš nieko nežinau.
   -Nieko nesuprantu! Tai tu jį matei, ar ne?
   -Mačiau.
   -Ir?
   -Ir aš nieko nesužinojau, nes aš jam neleidau nei žodžio ištarti! Aš jam viską pasakiau, ką galvojau, kas užėjo ant liežuvio galo.
   Liusė stovėjo išpūtusi akis.
   -Ten buvo daug žmonių, visi žiūrėjo į mus, bet man buvo nesvarbu. Aš tiesiog negalėjau sustoti rėkti ant jo. Tada... tada jis mane pabučiavo,- mačiau, kaip Liusė netekusi žado klausosi, ką aš pasakoju,- o tada aš jam trenkiau antausį ir pabėgau.
   -Ką?!- sušuko.
   -Aš nuvažiavau pas dėdę, bet pasirodo, kad mane Zayn'as sekė. Aš įbėgau į dėdės namus verkdama. Tada Zayn'as pasibeldė į duris. Tada dėdė jas atidarė ir trenkė Zayn'ui. Jis parkrito ant žemės. Jam praskėlė lūpą,- baigusi kalbėti nuėjau į kambarį. Mane Liusė atsivijo.
   -Tu čia rimtai?- paklausė vis dar be žado.
   -Tau panašu, kad aš meluočiau?
   -Čia tai jo...
   -Aj, ir dar vienas dalykas... Jis tuoj turėtų čia pasirodyti.
   -Kas? Zayn'as?- paklausė Liusė.
   -Taip.
   -Aš nieko nesuprantu. Tavo dėdė jį sumušė, o jis čia atvaro.
   -Juk pati sakei, kad mum reikia viską išsiaiškinti. Tai ir išsiaiškinsim. Be to aš jaučiuosi šiek tiek kalta už dėdę.
   -Tai man gal palikt jus vienus?
   -Ta prasme?- paklausiau.
   -Man išeit iš namų?
   -O kam?
   -Juk jum su Zayn'u reikia išsiaiškinti.
   -Tai tam, kad išsiaiškintum reikia, kad tu išeitum?
   -Nu, o ką gali žinot, kaip viskas baigsis?- mirktelėjo Liusė.
   -Žinai ką? Jei dar bent vienas toks tavo mirktelėjimas, tai tu ne pati savo noru iš namų išeisi, o būsi per prievartą išmesta! Nepamiršk, kad aš šiandien kovingos dvasios, o ir delną antausiams skaldyt pramankštinusi!
   -Gerai jau gerai, tik nereikia čia gąsdinti.
   -Tai žiūrėk tu man!- sušukau rimtai ir pradėjau juoktis.
   Su Liuse dar paplepėjome, kai į duris staiga kažkas paskambino.
   Abi su Liuse susižvalgėme ir aš nuėjau atidaryti durų.
  

4 komentarai:

  1. Man nerealiai patiko!!! laukiu nesulaukiu kitos dalies.tik šiandien pradėjau skaityt,o jau ir negaliu sustot!!! nesveikai laukiu

    AtsakytiPanaikinti
  2. ačiū! šiaip stengiuosi kiekvieną dieną vis po dalį įkelti :)

    AtsakytiPanaikinti