70 Dalis
Atsigėrusi arbatos ir dar šiek tiek pabuvusi išsikviečiau taksi ir susiruošiau namo. Juk Zayn'as turėjo atvažiuoti.
Grįžusi į namus radau Liusę, kuri tik man įžengus pro duris paklausė:
-Nu? Aš buvau teisi?
Aš į ją pažiūrėjau susimąsčiusi.
-Gali priminti, kokia tavo teorija buvo?
-Kad ten fanė!
-O kokia antra teorija?- paklausiau suraukusi kaktą.
-Nora, tu mane gąsdini. Sakyk, kas buvo!
-Aš nieko nežinau.
-Nieko nesuprantu! Tai tu jį matei, ar ne?
-Mačiau.
-Ir?
-Ir aš nieko nesužinojau, nes aš jam neleidau nei žodžio ištarti! Aš jam viską pasakiau, ką galvojau, kas užėjo ant liežuvio galo.
Liusė stovėjo išpūtusi akis.
-Ten buvo daug žmonių, visi žiūrėjo į mus, bet man buvo nesvarbu. Aš tiesiog negalėjau sustoti rėkti ant jo. Tada... tada jis mane pabučiavo,- mačiau, kaip Liusė netekusi žado klausosi, ką aš pasakoju,- o tada aš jam trenkiau antausį ir pabėgau.
-Ką?!- sušuko.
-Aš nuvažiavau pas dėdę, bet pasirodo, kad mane Zayn'as sekė. Aš įbėgau į dėdės namus verkdama. Tada Zayn'as pasibeldė į duris. Tada dėdė jas atidarė ir trenkė Zayn'ui. Jis parkrito ant žemės. Jam praskėlė lūpą,- baigusi kalbėti nuėjau į kambarį. Mane Liusė atsivijo.
-Tu čia rimtai?- paklausė vis dar be žado.
-Tau panašu, kad aš meluočiau?
-Čia tai jo...
-Aj, ir dar vienas dalykas... Jis tuoj turėtų čia pasirodyti.
-Kas? Zayn'as?- paklausė Liusė.
-Taip.
-Aš nieko nesuprantu. Tavo dėdė jį sumušė, o jis čia atvaro.
-Juk pati sakei, kad mum reikia viską išsiaiškinti. Tai ir išsiaiškinsim. Be to aš jaučiuosi šiek tiek kalta už dėdę.
-Tai man gal palikt jus vienus?
-Ta prasme?- paklausiau.
-Man išeit iš namų?
-O kam?
-Juk jum su Zayn'u reikia išsiaiškinti.
-Tai tam, kad išsiaiškintum reikia, kad tu išeitum?
-Nu, o ką gali žinot, kaip viskas baigsis?- mirktelėjo Liusė.
-Žinai ką? Jei dar bent vienas toks tavo mirktelėjimas, tai tu ne pati savo noru iš namų išeisi, o būsi per prievartą išmesta! Nepamiršk, kad aš šiandien kovingos dvasios, o ir delną antausiams skaldyt pramankštinusi!
-Gerai jau gerai, tik nereikia čia gąsdinti.
-Tai žiūrėk tu man!- sušukau rimtai ir pradėjau juoktis.
Su Liuse dar paplepėjome, kai į duris staiga kažkas paskambino.
Abi su Liuse susižvalgėme ir aš nuėjau atidaryti durų.
Man nerealiai patiko!!! laukiu nesulaukiu kitos dalies.tik šiandien pradėjau skaityt,o jau ir negaliu sustot!!! nesveikai laukiu
AtsakytiPanaikintiačiū! šiaip stengiuosi kiekvieną dieną vis po dalį įkelti :)
AtsakytiPanaikintikelk!!:D
AtsakytiPanaikintiJau perrašau į kompą, tai tuoj bus :)
Panaikinti