2012 m. gegužės 29 d., antradienis

84 Dalis


   Šiek tiek nusiraminusi skambinau Zayn'ui. Jo telefonas buvo visai išjungtas. Pradėjau nerimauti.
   Tada nuėjau į twitter'į ir rašiau jam asmenines žinutes, bet jokio atsakymo negavau.
   Visą rytą iki vidurdienio prasivarčiau lovoje tikrindama twitter'į. Labai daug directioner'ių man rašė. Beveik visos žinutės buvo apie tai, kaip aš išdaviau Zayn'ą, kokia aš kekšė ir kalė, kuri skaudina žmones.
   Tai beskaitydama suskambo mano telefonas. Greitai jį čiupau, nes galvojau, kad skambina Zayn'as. Deja, buvo nepažįstamas numeris. Pagalvojau, kad čia gali skambinti žurnalistai, bet vis tiek pakėliau telefono ragelį.
   -Klausau,- atsiliepiau nedrąsiai.
   -Ar aš kalbu su Nora?- pasiteiravo.
   -Taip. Tai aš.
   -Labas Nora, čia Niall.
   -Niall?- pasimečiau! Juk man skambino pats Niall'as,- labas Niall.
   -Klausyk, mum reiktų tavo paslaugos.
   -Mano? Ir kuo aš jum galėčiau padėti?- paklausiau nustebusi.
   -Tai dėl Zayn'o. Mes jam neprisiskambiname, buvome nuvykę į jo namus, bet jis mūsų neįsileidžia, nes nori pabūti vienas. Nora, tuoj turas. Jam tikrai kažkas negerai.
   Tai išgirdusi susiėmiau už galvos. Juk visa tai per mane.
   -Nejaugi Zayn'as taip rimtai žiūri į mūsų santykius, kad tas įvykis su Džeku jį taip įskaudino?- pagalvojau.
   -Niall, aš jam taip pat neprisiskambinu. Vakar visą vakarą skambinau, o šiandien jau telefonas išjungtas. Bandžiau rašyt į twitter'į, bet jis neatrašo! Man neramu dėl jo!
   -Patikėk, mums taip pat. Norėjau paklausti, kas tarp jūsų įvyko vakar.
   -Na, mes šiek tiek apsipykom vakar. Dar tos foto...
   -Jo. Mačiau tas foto.
   -Niall, ten ne taip, kaip atrodo!
   -Nora, tu man neprivalai teisintis. Tau reikia išsiaiškinti su Zayn'u!
   -Bet kaip? Jis man neatsako!
   -Nežinau. Todėl ir skambinu tau, kad tu padėtum sugalvoti, nes mes su vaikinais nežinome kaip.
   -Duok man jo adresą!
   -Ką?- nustebo Niall,- kam tau?
   -Aš pas jį nuvažiuosiu.
   -Juk jis nieko neįsileidžia!
   -Mane įsileis, turės įsileisti!- mane apėmė kovinga dvasia. Supratau, jog už savo laimę reikia kovoti, net jei ir nebus lengva.
   Niall'as man padiktavo Zayn'o adresą.
   -Ačiū. Aš einu ruoštis ir važiuosiu pas jį.
   -Nora, aš nemanau, kad jis tave įsileis. Juk net mūsų, geriausių draugų nenori įsileisti.
   -Jis turės mane išklausyti! Aš jo išklausiau praėjusį kart! Dabar jo eilė!
   -Oho! Tai ką, linkiu sėkmės.
   -Ačiū. Iki!
   -Paskambink, jei ką.
   -Būtinai!
   Baigusi kalbėti su Niall'u, greitai šokau iš lovos ir pradėjau ruoštis.

1 komentaras: