Perskaičiusi tai netekau žado. Gerai, kad šalia kėdė buvo, tai kritau tiesiai į ją.
-Tau čia dabar kas? Atrodo lyg vaiduoklį būtum pamačius,- pasakė Liusė.
-Ne. Tik ne tai.
-Kas?- Liusė išsigando, pamačiusi mane išbalusią ir atėjo prie manęs. Ji paėmė iš mano rankų atvirutę ir pasakė:
-Eik tu sau! Čia šitas? Ta prasme mūsų?
-Taip. Tai tas pats.
-Wow! Kas galėjo pagalvot. Net nepastebėjau, tiksliau net nebūčiau pagalvojusi, kad jis kažką panašaus gali padaryt!
-Tai rožės greičiausiai gali būti jo!
-Čia tai geras! Bet ir sekasi žmonėm!
-Ką reiškia sekasi? Tau atrodo čia sėkmė?
-O tai ką, ne?
Aš pažiūrėjau į Liusę piktai:
-Supranti, man jis nepatinka. Ta prasme aš nieko jam nejaučiu.
-Tu myli Zayn'ą.
-Man patinka Zayn'as,- pataisiau Liusę.
-Tu myli Zayn'ą!- sušuko Liusė.
-Kas tu tokia, kad spręstum už mane, ką aš myliu, o ko ne! Ką tu žinai, kas mano viduje dedasi!
-Nora, viskas matosi išorėje. Nepažinočiau tavęs, nieko nesakyčiau!
Aš sėdėjau nuleidusi galvą, nesutikau su Liusės žodžiais. Galbūt dėl to, kad tai buvo tiesa, kurios aš nenorėjau pripažinti.
-Man reikia nueiti ir viską išsiaiškinti su Džeku!- nutraukusi tytą pasakiau ir ėjau link durų.
-Tu ką? Dabar eisi?
-Ne, lauksiu 100 metų!
laukiu kitos dalies <3<3
AtsakytiPanaikinti