Staiga suskambo telefonas.
-Čia Liusė, mano draugė, su kuria pas tave gyvenau ir kur abi dabar butą nuomojamės,- pasakiau dėdei.
-Klausau Liuse.
-Nora, tu turi svečiu,- neramiai pasakė.
-Aš?! Svečių?
-Taip. Zayn'as. Jis laukia tavęs.
-Tegul jis eina žinai, kur?
-Jis jaudinasi, kad tu dingai kažkur ir neatsiliepi į jo skambučius.
-Kur tu jį matei?
-Juk sakau, kad turi svečių. Jis čia, bute. Sėdi ant sofos ir klauso kaip aš kalbu su tavim.
-Ką? Kam tu jį įsileidai?! Ko jis nori iš manęs?
-Jis klausia, kada tu grįši?
-Pasakyk, kad niekada. Liuse, pasakyk, kad namo negrįšiu, kad nakvosiu pas dėdę.
-Tu rimtai negrįši?
-Grįšiu, tik kai jis iš mano namų išsinešdins. O tu jam pasakyk, kad negrįšiu.
-O ką man pasakyt, kodėl tu pabėgai?
-Nesakyk nieko! Paskambink, kai jis išeis!
-Gerai.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą