2012 m. gegužės 5 d., šeštadienis

59 Dalis


   Staiga suskambo telefonas.
   -Čia Liusė, mano draugė, su kuria pas tave gyvenau ir kur abi dabar butą nuomojamės,- pasakiau dėdei.
   -Klausau Liuse.
   -Nora, tu turi svečiu,- neramiai pasakė.
   -Aš?! Svečių?
   -Taip. Zayn'as. Jis laukia tavęs.
   -Tegul jis eina žinai, kur?
   -Jis jaudinasi, kad tu dingai kažkur ir neatsiliepi į jo skambučius.
   -Kur tu jį matei?
   -Juk sakau, kad turi svečių. Jis čia, bute. Sėdi ant sofos ir klauso kaip aš kalbu su tavim.
   -Ką? Kam tu jį įsileidai?! Ko jis nori iš manęs?
   -Jis klausia, kada tu grįši?
   -Pasakyk, kad niekada. Liuse, pasakyk, kad namo negrįšiu, kad nakvosiu pas dėdę.
  -Tu rimtai negrįši?
   -Grįšiu, tik kai jis iš mano namų išsinešdins. O tu jam pasakyk, kad negrįšiu.
   -O ką man pasakyt, kodėl tu pabėgai?
   -Nesakyk nieko! Paskambink, kai jis išeis!
   -Gerai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą