2012 m. gegužės 14 d., pirmadienis

67 Dalis


   Tik atvykus į repeticiją, daugumos merginų žvilgsniai krito į mane. Kilo šioks toks šnabždesys. Man buvo nemalonu, kai buvau apšnekinėjama. Aš pasisveikinau:
   -Sveikos!
   Visos taip pat pasisveikino:
   -Labas.
   Su keliomis merginomis iš grupės visai gerai sutariau. Viena iš jų priėjo prie manęs:
   -Sveika Nora, kaip tu?
   -Labas. Būna ir geriau,- pasakiau atsidusdama.
   -Galima  sužinoti, kas yra?
   -Girdėjai triukšmą, kai įėjau? Manau galiu numanyti, dėl ko visa tai. Tai dėl Zayn'o? Taip?
   -Na, mums visoms įdomu ir...
   -Tarp manęs ir jo nieko nėra,- nutraukau.
   -Bet tos nuotraukos...
  -Tai buvo didžiausia mano klaida, kad aš sutikau su juo kažkur nueiti. Viskas. Daugiau nenoriu šia tema kalbėti! Nepyk.
   -Gerai, eime šokti!
  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą