Tik atvykus į repeticiją, daugumos merginų žvilgsniai krito į mane. Kilo šioks toks šnabždesys. Man buvo nemalonu, kai buvau apšnekinėjama. Aš pasisveikinau:
-Sveikos!
Visos taip pat pasisveikino:
-Labas.
Su keliomis merginomis iš grupės visai gerai sutariau. Viena iš jų priėjo prie manęs:
-Sveika Nora, kaip tu?
-Labas. Būna ir geriau,- pasakiau atsidusdama.
-Galima sužinoti, kas yra?
-Girdėjai triukšmą, kai įėjau? Manau galiu numanyti, dėl ko visa tai. Tai dėl Zayn'o? Taip?
-Na, mums visoms įdomu ir...
-Tarp manęs ir jo nieko nėra,- nutraukau.
-Bet tos nuotraukos...
-Tai buvo didžiausia mano klaida, kad aš sutikau su juo kažkur nueiti. Viskas. Daugiau nenoriu šia tema kalbėti! Nepyk.
-Gerai, eime šokti!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą