Tik įžengusi į namus, nutariau palįsti po dušu.
Išsimaudžiusi skambinau Zayn'ui. Jis nekėlė. Greičiausiai užpyko ant manęs. Beskambinėdama aš jam palikau apie 5 balso pašto pranešimus, kuriuose prašiau, kad man paskambintų. Taip visą vakarą ir nesulaukiau jo skambučio.
Nuėjau į twitter'į pažiūrėti, gal jis bus ką nors ten parašęs. Tik įėjusi į twittery visa mano timeline buvo užpildyta mano nuotraukų. Tose nuotraukose aš su Džeku prie mano namų ir kuo svarbiausia - abu atrodom labai laimingi! Vienoje nuotraukoje matėsi, kaip mes buvome apsikabinę.
-Man šakės!- garsiai sušukau.
-Jei jis pamatys, jis man niekada telefono ragelio nekels!- pagalvojau.
Dar keletą kartų paskambinau ir nuėjau miegoti.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą