2012 m. balandžio 6 d., penktadienis

  26 Dalis


    -Zayn?!- sustingau. rodos, jog sustingau ir stovėjau kaip statula. Per kūną perėjo karštis. Aš stovėjau vietoj ir nejudėjau.
   -Labas Nora,- išspaudė nervingą šypseną. Aš taip pat nežinau kaip, bet nusišypsojau,- šiandien tu dar gražesnė.
   Aš pasukau galvą į šoną ir pažiūrėjau į žemę.
   -Kodėl tu nuo manęs pabėgai?- jis priėjo arčiau prie manęs, o aš vėl nukreipiau žvilgsnį į žemę,- prašau atsakyk man,- jis švelnia kalbėjo ir prašė manęs.
   -Man... man pasidarė negera, o ir šiaip jau buvau pavargusi,- pažiūrėjau jam į akis. Kaip jis žiūrėjo į mane. Rodės, jog mane kiaurai mato.
   -Cha. Aš manau, kad priežastis yra kita. Kur ta mergina, su kuria aš vakar susipažinau?- ėme manęs klausti, o aš suraukiau kaktą,- linksma, atvira ir nuoširdi?
   -Aš čia,- nervingai šyptelėjau.
   -Tai kodėl dabar man meluoji?
   -Zayn, prašau, jei turi mano telefoną, prašau atiduok.
   -Pirmiau atsakyk man į klausimą.
   -Kokį klausimą?
   -Kodėl pabėgai? Bet prašau, nemeluok,- ir jis paėmė man už rankos.
   -Man gėda prieš tave pasidarė ir dabar yra.
   -Ką? Kodėl?- paklausė Zayn'as, o aš ištraukiau savo ranką iš jo rankos.
   -Aš buvau tau per atvira ir dabar nesmagiai jaučiuosi prieš tave.
   -Prašau, viskas gerai, nesijaudink.
   -Jei gali, prašau, atiduok mano telefoną,- ir ištiesiau delną, laukdama, kol jis telefoną man įdės į jį.
   -Ar mes dar kada nors pasimatysi?- paėmė man už delno.
   -Manau, jog ne,- tariau šaltai ir išplėšiau delną iš jo delno. Jis nuėjo į mašiną ir atnešė man telefoną. Pamačiau, jog prie vairo sėdi Louis'as.
   -Štai tavo telefonas,- ir ištiesė man jį. Aš padvejojusi paėmiau jį ir jau švelniu balsu tariau:
   -Ačiū,- pažvelgiau jam į akis,- prašau, nepyk ant manęs,- ir nubėgau laiptais aukštyn, bet dar spėjau išgirst Zayn'ą šaukiant:
   -Aš visko taip nepaliksiu!

2 komentarai: