2012 m. balandžio 19 d., ketvirtadienis

36 Dalis  


   Įėjau į namus. Juose buvo tamsu. Iškart pribėgau prie lango pažiūrėti, ar Zayn'as jau nuvažiavo. Jo jau nebuvo. Nuėjau į virtuvę ir užsikaičiau arbatinuką. Nutariau nueiti persirengti ir nusivalyti makiažą.
   Atsistojau prieš veidrodį ir:
   -O ne!- net nepajaučiau kaip sušukau. Matyt, kad garsiai, nes net Liusė atbėgo pažiūrėti.
   -Kas yra?- paklausė manęs pažiūrėjusi lyg į beprotę.
   -Striukė! Ji Zayn'o
   -Ir?
   -Tai reiškia, jog aš ją turėsiu atiduot!
   -Aš negaliu daugiau su juo susitikti!- išrėkiau.
   -Kodėl? Ko vėl prisišnekėjai?
   -Nieko!
   -Tai kas tada?
   -Nelysk! Tu nesupranti ir nesuprasi!- rėkiau ant Liusės. Pamačiau, jog ji užpyko ir nuėjo toliau miegoti.
   Aš likau stovėti su Zayn'o striuke. Atsisėdau ant grindų ir pradėjau verkti.
   -Ne, aš negaliu daugiau su juo pasimatyti,- mąsčiau,- negaliu!
   Staiga sušvilpė arbatinukas. Vanduo jau užvirė. Apsigalvojau, kad arbatos jau nenoriu. Nuėjau į kambarį, pakabinau Zayn'o striukę ant kėdės atlošo ir nuėjau miegoti. Užmigau greit, nes akis skaudėjo nuo verkimo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą