2012 m. balandžio 3 d., antradienis

   23 Dalis


   -Tai gal jau kelsiesi?!- trenkė su pagalve man per galvą Liusė
   -Kada grįžai?- užkimusiu balsu tariau.
   -Ne per seniausiai. O tu, panelyt? Seniai jau čia miegi?
   -Jei pasakysi kiek dabar valandų, pasakysiu kiek laiko...
   -Dabar lygiai 11 am.
   -Tai aš namuose apie 8 valandas
   -Ir visą laiką miegojai?
   -Na, taip. O ką man daryt?
   -Na, nežinau,- pradėjo juoktis,- viena namo grįžai?- pradėjo kamantinėti.
   - O tu matai dar kažkur ką nors?- pakėlusi antakį paklausiau.
   -Čia ne, bet gal spintoj kažkas slepiasi?!
   -Gerai, kada tu grįžai ir kur tu buvai?
   -Aš grįžau apie 6 am. Jei būtum manęs nepalikusi, būtum žinojusi kur ir su kuo aš buvau. Draugė dar čia skaitosi!- pašaipiai pasakė Liusė.
   -Aš mačiau, kad tu labai smagiai leidi laiką, tai ir nenorėjau tau trukdyti. Be to man reikėjo skubiai pasišalinti.
   -Kodėl? Aš mačiau, kad tu su kažkokiu vaikinu prie staliuko sėdėjai. Nejaugi bėgai nuo jo?- prapliupo juokais.
   -Būtent!- sušukau
   -Tai kuo jis tave išgąsdino?
   -Neklausinėk dabar, verčiau paduok man telefoną. Reikia paskambinti Kevinui ir paklausti, ar jis pabaigė rašyti scenarijų.
  -Tai gal pasakysi, kur jis?
   -Kas?
   -Kas kas. Telefonas! Pati prašo, bet nežino ko. Kas tau yra? Keista tu man.
   -Aj, jis rankinėj, o rankinė ten, ant stalo. Aš tau noriu kai ką papasakoti.
   -Ką?- sunerimo Liusė.
   -Pirmiau atnešk telefoną! Mikliai!- sušukau
   -Kas aš tau? Tarnaitė?!- murmėdama nuėjo,- Nora, jo ten nėra!- šaukia iš kito kambario.
   -Kaip tai nėra?- sunerimau, -Tai gal paieškok geriau!
   -Aš tau sakau, kad nėra!- įėjusi sušuko Liusė.
   -Jei tingi ieškot, tai paskambink iš savo telefono į mano.
   Liusė pasiėmė savo telefoną ir pradėjo skambinti. Mano telefono skambėjimo tono nebuvo girdėti.
   -Negali būt! Kur mano telefonas?!- pradėjau šaukti. Liusė padavė man savo telefoną ir liepė laukti, kol kas atsilieps


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą