-Tai gal jau kelsiesi?!- trenkė su pagalve man per galvą Liusė
-Kada grįžai?- užkimusiu balsu tariau.
-Ne per seniausiai. O tu, panelyt? Seniai jau čia miegi?
-Jei pasakysi kiek dabar valandų, pasakysiu kiek laiko...
-Dabar lygiai 11 am.
-Tai aš namuose apie 8 valandas
-Ir visą laiką miegojai?
-Na, taip. O ką man daryt?
-Na, nežinau,- pradėjo juoktis,- viena namo grįžai?- pradėjo kamantinėti.
- O tu matai dar kažkur ką nors?- pakėlusi antakį paklausiau.
-Čia ne, bet gal spintoj kažkas slepiasi?!
-Gerai, kada tu grįžai ir kur tu buvai?
-Aš grįžau apie 6 am. Jei būtum manęs nepalikusi, būtum žinojusi kur ir su kuo aš buvau. Draugė dar čia skaitosi!- pašaipiai pasakė Liusė.
-Aš mačiau, kad tu labai smagiai leidi laiką, tai ir nenorėjau tau trukdyti. Be to man reikėjo skubiai pasišalinti.
-Kodėl? Aš mačiau, kad tu su kažkokiu vaikinu prie staliuko sėdėjai. Nejaugi bėgai nuo jo?- prapliupo juokais.
-Būtent!- sušukau
-Tai kuo jis tave išgąsdino?
-Neklausinėk dabar, verčiau paduok man telefoną. Reikia paskambinti Kevinui ir paklausti, ar jis pabaigė rašyti scenarijų.
-Tai gal pasakysi, kur jis?
-Kas?
-Kas kas. Telefonas! Pati prašo, bet nežino ko. Kas tau yra? Keista tu man.
-Aj, jis rankinėj, o rankinė ten, ant stalo. Aš tau noriu kai ką papasakoti.
-Ką?- sunerimo Liusė.
-Pirmiau atnešk telefoną! Mikliai!- sušukau
-Kas aš tau? Tarnaitė?!- murmėdama nuėjo,- Nora, jo ten nėra!- šaukia iš kito kambario.
-Kaip tai nėra?- sunerimau, -Tai gal paieškok geriau!
-Aš tau sakau, kad nėra!- įėjusi sušuko Liusė.
-Jei tingi ieškot, tai paskambink iš savo telefono į mano.
Liusė pasiėmė savo telefoną ir pradėjo skambinti. Mano telefono skambėjimo tono nebuvo girdėti.
-Negali būt! Kur mano telefonas?!- pradėjau šaukti. Liusė padavė man savo telefoną ir liepė laukti, kol kas atsilieps
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą