34 Dalis
Nepajaučiau, kaip prabėgo laikas.
Nepajaučiau, kaip prabėgo laikas.
-Jau vienuolika. Manau reiktų keliauti namo,- tariau pažiūrėjusi į telefoną.
-Prašau, pabūkim dar.
-Man ryt laukia sunki diena. Man tikrai reikia namo,- ir pakilau nuo staliuko.
-Palauk, aš tave parvešiu.
-Nereikia, aš išsikviesiu taksi.
-Nu tik nereikia. Jau vėlu. Be to tamsiai vienai vaikščioti pavojinga.
-O aš ir neisiu, o su taksi grįšiu.
-Ne, aš tave čia atsivedžiau, tai aš tave ir iki namų durų palydėsiu.
-Uh... Na, gerai,- ir mes išėjome iš kavinės. Buvo gana vėsus vakaras, o aš buvau su plonu švarkeliu.
-Apsigaubk, kad taip nedrebėtum,- ir apgaubė mane savo striuke. Nuo jos sklido stiprus jo kvepalų kvapas. Toks kvapas, kurio manau nepamiršiu visą gyvenimą.
-Ačiū,- tariau. Eidami link mašinos šnekučiavomės. Jau buvo tamsu. Miestą apšvietė tik gatvių žibintai, kai kur dar pastatuose degė šviesos.
-Prašau, panele,- jis atidarė man savo mašinos dureles ir pažvelgė į mane savo dangišku žvilgsniu.
Aš pažvelgiau į jį:
-Wow. Aš turbūt sapnuoju... Nejau gi dar tokių džentelmenų būna?- paklausiau ir įsėdau į mašiną.
Jis nieko nepasakė, tik nusišypsojo
Važiuojant namo automobilyje grojo Ed Sheeran kompaktas. Aš labai mėgstu šį dainininką. Staiga pradėjo groti daina "Lego house". Aš pradėjau dainuoti. Zayn'as pažvelgė į mane su šypsena ir taip pat prisijungė kartu su manimi dainuoti. Pasibaigus dainai tarė:
-Tu puikiai dainuoji. tavo labai gražus balsas.
-Ačiū. Na, ši daina man labai patinka. Kai man liūdna, aš pasiimu gitarą ir dainuoju šią dainą.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą