2012 m. balandžio 12 d., ketvirtadienis

   34 Dalis


   Nepajaučiau, kaip prabėgo laikas.
   -Jau vienuolika. Manau reiktų keliauti namo,- tariau pažiūrėjusi į telefoną.
   -Prašau, pabūkim dar.
   -Man ryt laukia sunki diena. Man tikrai reikia namo,- ir pakilau nuo staliuko.
   -Palauk, aš tave parvešiu.
   -Nereikia, aš išsikviesiu taksi.
   -Nu tik nereikia. Jau vėlu. Be to tamsiai vienai vaikščioti pavojinga.
   -O aš ir neisiu, o su taksi grįšiu.
   -Ne, aš tave čia atsivedžiau, tai aš tave ir iki namų durų palydėsiu.
   -Uh... Na, gerai,- ir mes išėjome iš kavinės. Buvo gana vėsus vakaras, o aš buvau su plonu švarkeliu.
  -Apsigaubk, kad taip nedrebėtum,- ir apgaubė mane savo striuke. Nuo jos sklido stiprus jo kvepalų kvapas. Toks kvapas, kurio manau nepamiršiu visą gyvenimą.
   -Ačiū,- tariau. Eidami link mašinos šnekučiavomės. Jau buvo tamsu. Miestą apšvietė tik gatvių žibintai, kai kur dar pastatuose degė šviesos.
   -Prašau, panele,- jis atidarė man savo mašinos dureles ir pažvelgė į mane savo dangišku žvilgsniu.
   Aš pažvelgiau į jį:
   -Wow. Aš turbūt sapnuoju... Nejau gi dar tokių džentelmenų būna?- paklausiau ir įsėdau į mašiną.
   Jis nieko nepasakė, tik nusišypsojo
   Važiuojant namo automobilyje grojo Ed Sheeran kompaktas. Aš labai mėgstu šį dainininką. Staiga pradėjo groti daina "Lego house". Aš pradėjau dainuoti. Zayn'as pažvelgė į mane su šypsena ir taip pat prisijungė kartu su manimi  dainuoti. Pasibaigus dainai tarė:
   -Tu puikiai dainuoji. tavo labai gražus balsas.
   -Ačiū. Na, ši daina man labai patinka. Kai man liūdna, aš pasiimu gitarą ir dainuoju šią dainą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą