2012 m. balandžio 8 d., sekmadienis

  28 Dalis


   Išaušo gražus sekmadienio rytas. Būtų visai neblogai pabėgioti, juk šalia nuostabus parkas. Jau apsirengiau ir buvau pasiruošusi eiti, tik staiga kažkas paskambino. Pažiūrėjau į telefoną - nežinomas numeris, bet nutariau pakelti, nes paskutiniu metu dažnai skambindavo iš nežinomų numerių, dėl renginių organizavimo.
   -Klausau!
   -Labas rytas!
   - Labas... gal galiu sužinoti, su kuo kalbu?- paklausiau, bet manau, jog šį kartą tikrai atpažinau su kuo kalbu.
   -O su kuo norėtum?- paklausė juokdamasis.
   -Na, šiuo metu tiesą sakant su niekuo,- atsakiau labai mandagiai ir jau buvau įsitikinusi šimtu procentų su kuo kalbu.
   -Kaip šiandien laikaisi?
   -Puikiai! O tu?
   -Šiek tiek nusivylęs, bet gerai. Kaip miegojai?
   -Puikiai!- pamelavau, nes beveik visą naktį nemiegojau,- o tu tikrai gudrus!- nusijuokiau.
   -Kodėl?- pradėjo juoktis.
   -Radęs telefoną, puikiai išnaudoji jo galimybes.
   -Na, man reikėjo suktis iš padėties. Aš kažkodėl nujaučiau, kad vakar taip galėjo nutikti.
   -Nejau gi?
   -Tikrai! Prisimeni, aš tau sakiau, kad esu šioks toks ekstrasensas!
   -Zayn, pasakyk, ko tu man skambini?
   -Aš noriu susitikti su tavimi. Aš negaliu tavęs pamiršti. Prašau,- maldavo manęs.
   -Ne!
   -Prašau.
   -Ne!
   -Nu prašau!
   -Aš sakau ne!
   -Nu prašau gražiausioji mergina pasaulyje!
   -Ne!
   -Prašau užsispyrusi mergaite!
   -Negaliu!
   -Prašau! Pamiršk viską, kas buvo. Aš atsiprašau, jei ką ne taip padariau!
   -Ne!
   -Tu man neatleidi?
   -Aš neturiu už ką tau atleist.
   -Tai pasakyk, kodėl tavo visi atsakymai į mano klausimus neigiami?
   -Todėl!
   -Man atrodo, kad aš žinau. Jei dėl to, tai prašau nepergyvenk. Aš dar ne tokių istorijų girdėjęs, beje, man net malonu ir patinka, kad tokia žavinga mergina apie mane taip ir tiek galvoja!
   -Galvojau!- pertraukiau jį.
   -Nu gerai, galvojai, bet aš jau viską pamiršau
   -Zayn, aš jau turiu eiti. Iki,- ir padėjau ragelį. Ir tik tada aš supratau, kaip aš nemandagiai pasielgiau. Na, bet gal taip atstos greičiau. Man reikia jį pamiršti ir gyventi taip, lyg nebūtų nieko nutikę.

1 komentaras:

  1. Bet tai nsprt ta tavo veikeja biski kvaila. Pykt del to kad jis atsiprase ir t.t???? Skaitau ir galvoju wtf?

    AtsakytiPanaikinti