2012 m. balandžio 9 d., pirmadienis

  31 Dalis


    Jau susiruošėme eiti namo. Tik išėję iš pastato, pamačiau nuo mašinos ateinantį Zayn. Jis sušuko:
   -Nora! Palauk!- ir jis ėjo link manęs.
   -Man pasitraukt?- paklausė Liusė
   -Net nemėgink!- stuktelėjau jai.
   -Labas Nora,- jis tarė man, lyg šalia nebūtų stovėjusi Liusė.
   -Labas. Iš kur žinai, kad aš čia būnu?- tariau nustebusi ir šiek tiek pyktelėjusi.
   -Cha! Pažintys. Kai nori, gali viską sužinot!
   -Tas tiesa...
   -Nora, prašau pasikalbėkim, man labai reikia. Maldauju tavęs.
   -Zayn, aš nežin...
   -Nepriimu neigiamo atsakymo,- pertraukė mane.
   -Zayn, gal geriau nereikia.
   -Prašau. Aš žinau vieną neblogą kavinukę netoliese. Eime!- ir jis paėmė man ranką ir patraukė, kad eičiau kartu su juo.
   -Na gerai jau gerai. Eime!- pažvelgiau į Liusę. Ji man pamojo. Zayn'o veide mačiau patenkintą šypseną.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą