40 Dalis
Po repeticijos iškart nuskubėjau namo. Vos pastovėjau ant kojų.
Po repeticijos iškart nuskubėjau namo. Vos pastovėjau ant kojų.
-Sveika Liuse,- tariau įėjusi į namus. Ji sėdėjo prie televizoriaus.
-Kaip sekėsi?- paklausė Liusė.
-Nuvaryta nuo kojų. Didžiausias noras - eiti miegoti. Kaip tau?
-Hm... Tu jį pažįsti geriau nei aš maniau.
-Ką?!
-Zayn'as. Jis laukė.
-Tikrai?!- aš apsidžiaugiau,- ką jis tau sakė, neklausė, kur aš?
-Palauk, viską papasakosiu kaip buvo, tik, kad tu miego norėjai.
-Pasakok nenervavus!
-Išeinu, o jis laukia. Pamatęs mane priėjo. Pasakė labas Liuse!- ji pasakė tai su džiaugsmu.
-Gerai, nepradėk čia fangirl'int!
-Iš kur jis žino mano vardą?!
-Kaip tai iš kur? Tai gal aš būsiu pasakius!
-Neapsakomas jausmas, kai tavo dievaitis pasako tau labas! Man buvo labai sunku tvardytis.
-Nepradėk, gerai? Pasakok, kaip buvo!
-Gerai. Tada aš jam taip pat pasakiau labas. Jis iškart paklausė, kur Nora? Aš pasakiau, kad ji šokių repeticijoj. Jis paklausė, kodėl neatsiliepei jam. Aš pasakiau, kad nežinau, gal būt buvai palikusi telefoną namuose.
-Palauk, palauk. Tu ką, jam pamelavai?!
-Ne nu palauk. Tai ką aš jam turėjau pasakyti? Kad Nora pati nežino ko jinai nori, kad vieną akimirką tave myli, o kitą jau verkia nežinodama, ką daryti?!
-Aš jo nemyliu!
-Tai tu nori išgirsti toliau, ar ne?
-Pasakok!
-Tada aš jam padaviau striukę ir pasakiau, kad Nora prašė perduot. Jis paklausė, iš kur aš žinau, jog jis čia ateis. Aš pasakiau, jog čia ne aš, o Nora iš kakžur sužinojo ir dar paklausiau, ko jis iš tavęs nori.
-Ką??!! Tu jo tai paklausei???
-Nu taip... Matai, kaip aš tavimi rūpinuosi.
-Kur gi ne. Ir ką jis atsakė?
-Iš pradžių nesuprato, ko aš paklausiau. Aš jam pasakiau ko tu nori iš Noros, kad net po darbo jos lauki? Jis pasakė, kad tu jam labai patikai ir nesupranta, kodėl vengi jo. Tada aš jam paskiau, kad jam pačiam reiktų su tavimi išsiaiškinti.
-Ta prasme išsiaiškinti? Ką išsiaiškinti?
-Viską! Ir dar paprašiau, kad tau duotų dieną ramybės, gal būt tu taip negalvosi apie jį.
-Tu taip pasakei? Ačiū. Bet pala, tu pasakei jam, kad gal būt negalvosiu apie jį taip??
-Nu taip.
-Tu jam tai pasakei?
-Taip!
-Ne, nu tu visai. Paprašiau paslaugos, o tu štai ko pridirbai!
-Ir tipo ne tiesą pasakiau?
-Tai ką jis dabar apie mane pagalvos? Gal būt negalvosiu apie jį taip... Viršūnė! Liuse, viršūnė!!!
-Tada jo akys suspindo. Kad būtum mačius! Tos rudos akys...
-Ką jis atsakė?
-Nieko.
-Nieko?!
-Nieko, nes aš tada nuėjau, nes manęs jau atvažiavo Tom'as.
-Nesupratau? Tai čia tas pats, kur...
-Taip, tas pats.
-Ir?
-Kas ir?
-Rimta?
-Rimčiau ir būt negali!
-Wow!- sušukau ir nuėjau miegoti.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą