2012 m. balandžio 3 d., antradienis

   24 Dalis


   -Klausau,- pasigirdo nepažįstamas balsas.
   -Laba diena,- nedrąsiai tariau.
   -Labas.
   -Tai jūs radote mano telefoną?- pasijaučiau kvailai taip paklausus.
   -O tai jūsų telefonas?- buvo girdėti kaip nepažįstamasis nusijuokė.
   -Na, manau, kad taip,- taip pat nusijuokiau.
   -Gal galite apibūdinti, kaip jis atrodo?
   -Žinoma. Tai nokia E72, juodos spalvos...
   -Taip, tikrai,-pertraukė mane,- ir manau, kad jūs jį dabar norėtumėte susigrąžinti?
   -Na, taip. norėčiau,-nusijuokiau.
   -Tai pasakykit, kur man atvykti ir aš jums jį atiduosiu.
   Įsiklausiau į balsą ir supratau, kad tai tikrai ne Zayn'as. Reiškia, kad kažkas kitas jį rado.
   -Manau, jog aš turėčiau taikytis prie jūsų. Juk jūs radot.
   -Aš dabar kaip tik ruošiuosi vykti į miestą. Pasakykite, kur gyvenate ir užvešiu į namus.
   -Į namus?- pasimečiau.
   -Nepergyvenkite, nesu maniakas,- pradėjo juoktis.
   -Na gerai. Aš gyvenu Tover gatvėje, ji ne per toliausiai nuo to naktinio klubo, kur aš manau ir pamečiau savo telefoną. Namo numeris 27. Kai atvyksite, paskambinkite mano telefonu į šį numerį ir aš ateisiu.
   -Gerai, aš tuoj būsiu. Iki.
   -Iki,- ir padėjau ragelį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą