35 Dalis
Privažiavome mano namą. Aš išlipau iš mašinos, o Zayn'as paskui mane.
Privažiavome mano namą. Aš išlipau iš mašinos, o Zayn'as paskui mane.
-Ačiū, kad parvežei. Puikiai praleidau vakarą.
-Na, tokių vakarų galėtų būti ir daugiau. Ką manai?- ir įsmeigė į mane savo žvilgsnį.
Aš nusišypsojau:
-Bus matyti. Na, o šiandien jau iki. Labos nakties,- ir aš jau pradėjau lipt laiptais link laiptinės.
-Nora, palauk,- sušuko ir bėgo link manęs.
Aš atsisukau ir tariau:
-Kažkas negerai?
-Kada aš tave pamatysiu?
-Nežinau Zayn'ai, nežinau.
-Man tuoj prasidės turas. Prašau pasimatykime dar.
-Mano telefono numerį turi,- mirktelėjau jam,- o dabar iki.
-Saldžių sapnų, Nora.
-Tau taip pat,- nuėjau į laiptinę. Jaučiau jog jis stovi ir žiūri kaip aš einu.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą