2012 m. balandžio 18 d., trečiadienis

   35 Dalis


   Privažiavome mano namą. Aš išlipau iš mašinos, o Zayn'as paskui mane.
   -Ačiū, kad parvežei. Puikiai praleidau vakarą.
   -Na, tokių vakarų galėtų būti ir daugiau. Ką manai?- ir įsmeigė į mane savo žvilgsnį.
   Aš nusišypsojau:
   -Bus matyti. Na, o šiandien jau iki. Labos nakties,- ir aš jau pradėjau lipt laiptais link laiptinės.
   -Nora, palauk,- sušuko ir bėgo link manęs.
   Aš atsisukau ir tariau:
   -Kažkas negerai?
   -Kada aš tave pamatysiu?
   -Nežinau Zayn'ai, nežinau.
   -Man tuoj prasidės turas. Prašau pasimatykime dar.
   -Mano telefono numerį turi,- mirktelėjau jam,- o dabar iki.
   -Saldžių sapnų, Nora.
   -Tau taip pat,- nuėjau į laiptinę. Jaučiau jog jis stovi ir žiūri kaip aš einu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą