2012 m. balandžio 10 d., antradienis

   32 Dalis


   -Gal paleisi mano ranką?- pažvelgiau į jį šypsodamasi.
   -Tau nepatinka?- pažvelgė su savo rudomis akimis į mane,- o, palauk, tu gal turi vaikiną?- sunerimęs paklausė Zayn'as ir sustojo. 
   Atsisuko į mane ir laukė atsakymo. Aš koketiškai nusišypsojau ir šiek tiek palaukusi tariau:
   -O kas, jei ir turiu?
   -Negali būt,- jis taip pažvelgė į mane, jog maniau, kad tuoj nualpsiu. Jo žvilgsnis buvo nepamirštamas,- nors žinoma, kiekvienas vaikinas džiaugtųsi tokia panele kaip tu ir nenorėtų paleisti.
   -Tikrai?,- pakėlusi antakį tariau.
   -Tikrai!
   -Na, matyt nėra dar tokio.
   -Kaip tai nėra?
   -Na, aš neturiu vaikino.
   -Tikrai?!
   Pamačiau jo akyse džiaugsmą. Jis pradėjo šypsotis
   -Tikrai,- atsakiau.
   -Tuomet eime greičiau, noriu pavaišinti tave. Ko dabar labiau norėtum?  Ledų, kepsnio, salotų ar dar kažko?
   -Zayn...
   -Taip.
   -Prašau, nuimk savo ranką nuo mano pečių. Mus kas nors pamatys.
   -Tu gėdijiesi manęs?- pašaipiai paklausė.
   -Tu gal juokauji? Tiesiog mus kas nors gali pastebėti, nufotografuoti, o paskui visas twitter'is tik ir kalba apie tai: su kokia gi mergina Zayn buvo pastebėtas? Directioner'iai iš proto kraustytųsi.
   -O jei aš būčiau su kokia nors kita mergina pastebėtas, tu irgi kraustytumeisi iš proto? Juk taip pat directioner'ė esi.
   -Taip,- atsidusau,- dieną naktį nemiegočiau. Įsivaryčiau sau depresiją, neičiau į darba bei paskaitas, o tik verkčiau,- maivydamasi pasakiau.
   Jis pažiūrėjo į mane ir pasakė.
   -Na gerai jau, nepyk. Aš tiesiog norėjau su tavimi pajuokauti.
   -Ar aš pykstu?! Aš taip pat su tavimi juokauju Zayn'ai,- pažvelgusi jam į akis ir nusišypsojusi pasakiau.
   Tuo metu mes priėjome kavinę. Jis kaip džentelmenas atidarė man duris ir paskui mane įėjo. Žmonių nebuvo daug. Mes susiradome nuošaliausią vietą ir atsisėdome.

1 komentaras:

  1. Labai patiko si dalis. saunuole esi,graziai rasai... :-)

    AtsakytiPanaikinti