32 Dalis
-Gal paleisi mano ranką?- pažvelgiau į jį šypsodamasi.
-Gal paleisi mano ranką?- pažvelgiau į jį šypsodamasi.
-Tau nepatinka?- pažvelgė su savo rudomis akimis į mane,- o, palauk, tu gal turi vaikiną?- sunerimęs paklausė Zayn'as ir sustojo.
Atsisuko į mane ir laukė atsakymo. Aš koketiškai nusišypsojau ir šiek tiek palaukusi tariau:
-O kas, jei ir turiu?
-Negali būt,- jis taip pažvelgė į mane, jog maniau, kad tuoj nualpsiu. Jo žvilgsnis buvo nepamirštamas,- nors žinoma, kiekvienas vaikinas džiaugtųsi tokia panele kaip tu ir nenorėtų paleisti.
-Tikrai?,- pakėlusi antakį tariau.
-Tikrai!
-Na, matyt nėra dar tokio.
-Kaip tai nėra?
-Na, aš neturiu vaikino.
-Tikrai?!
Pamačiau jo akyse džiaugsmą. Jis pradėjo šypsotis
-Tikrai,- atsakiau.
-Tuomet eime greičiau, noriu pavaišinti tave. Ko dabar labiau norėtum? Ledų, kepsnio, salotų ar dar kažko?
-Zayn...
-Taip.
-Prašau, nuimk savo ranką nuo mano pečių. Mus kas nors pamatys.
-Tu gėdijiesi manęs?- pašaipiai paklausė.
-Tu gal juokauji? Tiesiog mus kas nors gali pastebėti, nufotografuoti, o paskui visas twitter'is tik ir kalba apie tai: su kokia gi mergina Zayn buvo pastebėtas? Directioner'iai iš proto kraustytųsi.
-O jei aš būčiau su kokia nors kita mergina pastebėtas, tu irgi kraustytumeisi iš proto? Juk taip pat directioner'ė esi.
-Taip,- atsidusau,- dieną naktį nemiegočiau. Įsivaryčiau sau depresiją, neičiau į darba bei paskaitas, o tik verkčiau,- maivydamasi pasakiau.
Jis pažiūrėjo į mane ir pasakė.
-Na gerai jau, nepyk. Aš tiesiog norėjau su tavimi pajuokauti.
-Ar aš pykstu?! Aš taip pat su tavimi juokauju Zayn'ai,- pažvelgusi jam į akis ir nusišypsojusi pasakiau.
Tuo metu mes priėjome kavinę. Jis kaip džentelmenas atidarė man duris ir paskui mane įėjo. Žmonių nebuvo daug. Mes susiradome nuošaliausią vietą ir atsisėdome.
Labai patiko si dalis. saunuole esi,graziai rasai... :-)
AtsakytiPanaikinti