2012 m. balandžio 30 d., pirmadienis

50 Dalis


   -Liuse! Zayn'as skambina!- sušukau ir Liusė net iš virtuvės atbėgo pasiklausyti, ką gi aš su juo kalbėsiu.
   -Atsiliepk greičiau!- sušuko Liusė
   -Klausau,- pakėliau telefono ragelį šiek tiek palaukusi.
   -Labas Nora.
   -Labas Zayn'ai.
   -Kaip laikaisi?
   -Puikiai, o tu?- paklausiau
   -Neblogai. Tai ką veiksi vakare?
   -Nesu nieko suplanavusi.
   -Tai gal norėtum nueiti kur nors šiandien?
   -Galbūt ir norėčiau. O kur mes eitume?
   -Kur tik pasakysi, ten ir eisime.
   -Gal norėtum eiti pasivaikščioti?
   -Pasivaikščioti? Na, matai, manau, jog ramiai tikrai nepasivaikščiosime. Žinai, fanai, fotografai, žurnalistai.
   -Tikrai, buvau pamiršusi. Tada net nežinau. Gal tu turi minčių?
   -Gal nori į kiną? Kaip tik "Titaniką" dabar rodo, būtų įdomu vėl pasižiūrėti.
   -Sutarta! Tai kur susitinkam?
   -Galiu tavęs atvažiuoti.
   -O gal nori susitikt... Kur čia mes galėtume susitikti?
   -Gal verčiau aš tavęs atvažiuosiu
   -Kažkas bijo kojas pramankštinti,- pradėjau juoktis.
   -Na, turiu prisipažinti, kad esu šioks toks tinginys,- Zayn'as taip pat nusijuokė
   -Tai kelintą man tavęs laukt?
   -Atvažiuosiu 7 valandą.
   -Sutarta!
   -Iki gražuole!
   -Iki tinginį!- ir abu juokdamiesi padėjome ragelį.
   -Ką jis tau pasakė, kad tu taip šypsaisi?- su nekantrumu paklausė Liusė.
   -Pasakė iki gražuole ir kad manęs atvaro pasiimt 7. Eisim į kiną žiūrėti "Titaniko"!
   -Wow! Kaip romantiška...
   -Nejaugi tavęs Tom'as niekur nesiveda?
   -Aš su juo kine dar nebuvau ir paskutiniu metu aš su juo išvis nenoriu bendrauti.
   -Ką? Kas vyksta?
   -Mes jau neturim vienas su kitu apie ką kalbėti.
   -Tai kvepia skyrybom?
   -Jei greitu laiku nieks nepasitaisys, tai taip.
   -Užjaučiu Liusė. Jei man viskas gerai seksis su Zayn'u, tai tada jo paprašysiu, kad tave supažindintų su vaikinais, juk grupėje dar yra vienišų,- pamerkiau Liusei akį.
   -Jei taip būtų, tai aš dabar pat galiu paskambinti Tomui ir viską baigti!- nusijuokė Liusė.
   -Viską nutraukti dar spėsi, bet dabar turi man padėti susiruošti ir išsirinkti ką apsirengti, nes paskui aš nespėsiu. O jei aš nespėsiu, tau taip pat bus negerai.
   -Ok, lekiam ruoštis!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą