50 Dalis
-Liuse! Zayn'as skambina!- sušukau ir Liusė net iš virtuvės atbėgo pasiklausyti, ką gi aš su juo kalbėsiu.
-Liuse! Zayn'as skambina!- sušukau ir Liusė net iš virtuvės atbėgo pasiklausyti, ką gi aš su juo kalbėsiu.
-Atsiliepk greičiau!- sušuko Liusė
-Klausau,- pakėliau telefono ragelį šiek tiek palaukusi.
-Labas Nora.
-Labas Zayn'ai.
-Kaip laikaisi?
-Puikiai, o tu?- paklausiau
-Neblogai. Tai ką veiksi vakare?
-Nesu nieko suplanavusi.
-Tai gal norėtum nueiti kur nors šiandien?
-Galbūt ir norėčiau. O kur mes eitume?
-Kur tik pasakysi, ten ir eisime.
-Gal norėtum eiti pasivaikščioti?
-Pasivaikščioti? Na, matai, manau, jog ramiai tikrai nepasivaikščiosime. Žinai, fanai, fotografai, žurnalistai.
-Tikrai, buvau pamiršusi. Tada net nežinau. Gal tu turi minčių?
-Gal nori į kiną? Kaip tik "Titaniką" dabar rodo, būtų įdomu vėl pasižiūrėti.
-Sutarta! Tai kur susitinkam?
-Galiu tavęs atvažiuoti.
-O gal nori susitikt... Kur čia mes galėtume susitikti?
-Gal verčiau aš tavęs atvažiuosiu
-Kažkas bijo kojas pramankštinti,- pradėjau juoktis.
-Na, turiu prisipažinti, kad esu šioks toks tinginys,- Zayn'as taip pat nusijuokė
-Tai kelintą man tavęs laukt?
-Atvažiuosiu 7 valandą.
-Sutarta!
-Iki gražuole!
-Iki tinginį!- ir abu juokdamiesi padėjome ragelį.
-Ką jis tau pasakė, kad tu taip šypsaisi?- su nekantrumu paklausė Liusė.
-Pasakė iki gražuole ir kad manęs atvaro pasiimt 7. Eisim į kiną žiūrėti "Titaniko"!
-Wow! Kaip romantiška...
-Nejaugi tavęs Tom'as niekur nesiveda?
-Aš su juo kine dar nebuvau ir paskutiniu metu aš su juo išvis nenoriu bendrauti.
-Ką? Kas vyksta?
-Mes jau neturim vienas su kitu apie ką kalbėti.
-Tai kvepia skyrybom?
-Jei greitu laiku nieks nepasitaisys, tai taip.
-Užjaučiu Liusė. Jei man viskas gerai seksis su Zayn'u, tai tada jo paprašysiu, kad tave supažindintų su vaikinais, juk grupėje dar yra vienišų,- pamerkiau Liusei akį.
-Jei taip būtų, tai aš dabar pat galiu paskambinti Tomui ir viską baigti!- nusijuokė Liusė.
-Viską nutraukti dar spėsi, bet dabar turi man padėti susiruošti ir išsirinkti ką apsirengti, nes paskui aš nespėsiu. O jei aš nespėsiu, tau taip pat bus negerai.
-Ok, lekiam ruoštis!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą