2012 m. balandžio 19 d., ketvirtadienis

37 Dalis 


  Sučirškė žadintuvas. Labai tingėjau keltis, nes mažai miegojau. Dar be to laukė ilga diena, nes šokių repeticija.
   Vos ne vos išlipau iš lovos, išsivaliau dantis, apsirengiau ir pamačiau Liusę sėdinčią virtuvėje.
   -Labas rytas,- tariau Liusei.
   -Labas,- sumurmėjo.
   -Kas yra?- paklausiau.
   -Nieko,- piktai atsakė,- tu nesupranti ir nesuprasi.
   -A, tu dėl šito. Klausyk, Liuse, prašau nepyk. Aš vakar nesusivaldžiau. Galvojau, jog atvyksiu į Londoną ir prasidės mano svajonių gyvenimas. Negaliu skųstis, juk gavau laisvę, darbą, bet... bet yra dalykų, kurie tiesiog varo mane iš proto!!
   Liusė pažvelgė į mane ir tarė:
   -Gal būt vienas dalykas?
   -Na taip, vienas.
   -O tai kas tau negerai? Tu laimingiausias pasaulyje žmogus, kad sutikai jį ir jis nori tavo dėmesio. Tavo svajonė galima sakyti jau išsipildė! O tu nenori, kad ji išsipildytų iki galo! Kas tau darosi, Nora?
   -Aš nežinau! Aš bijau.
   -Ko tu bijai?
   -Jis gali mane įskaudinti.
   -Ką? Kaip?
   -Jis garsus, iš pramogų pasauli, o ten žmonės paprastai nėra labai tvarkingi. Na, jie ten tai skiriasi, tai tuokiasi! Tu pagalvok, kas būtų, jei kas nors sužinotų, kad aš su juo. Koks kiltų skandalas, kad paprasta mergina iš Lietuvos susitikinėja su vienu iš pasaulinio garso grupės vaikinu! Nepagalvojai? Kur dar directioner'ių reakcija. Nevaidink, kad nežinai kaip buvo su Liam'o ir Louis'o merginomis!- išrėkiau jai.
   -Nusiramink!
   -Kaip man nusiramint?
   Pasigirdo mano telefono sms tonas. Nuėjau pažiūrėti, kas man parašė. Paskui mane atėjo ir Liusė.
   -Skaityk garsiai, manau žinau nuo ko ji.
   -Labas rytas, šauktukas. Iš didžiosios raidės kaip miegojai, klaustukas ir šypsenėlė.
   -Siuntėjas?
   -Zayn'as.
   -Taip ir maniau!
   -Ką manei?
   -Kad jis parašys!
   -Kodėl?
   -Vakar jis taip į tave žiūrėjo, kai tu ėjai namo.
    -Ką? Tu matei? Bet... bet tai kaip?
   -Pro langą.
   -Bet gi tu miegojai!
   -Pasirodo, kad ne.
   -Tai kodėl tu man nesakei?
   -Aš tau dabar pasakiau!
   -Tai tu pažiūrėjusi nuėjai nuo lango ir apsimetei, kad miegi?
   -Neapsimečiau, tiesiog nuėjau ir atsiguliau į lovą .
   -Ane?
   -Nu taip
   -Nu tarkim patikėjau...
   -Ką atrašysi jam?
   -Nieko!
   -Ta prasme?
   -O ką aš turėčiau jam atrašyt?
   -Taip pat galėtum labas rytas parašyti.
   -Ne!
   -Kuo toliau, tuo labiau aš tavęs nesuprantu!
   -Patikėk, aš pati ne ką geriau save suprantu.
   -Daryk kaip nori, tik paskui nesakyk, kad neįspėjau.
   -Dėl ko neįspėjai?
   -Praleisi savo šansą.
   -Kokį dar šansą?!
   -Tapti Zayn'o mergina!
   -Tau tik tas ir galvoj! Beje aš sugalvojau kai ką...
   -Ką?
   -Nori susitikt su Zayn'u?
   -Aš?,- nustebusi paklausė Liusė
   -Taip, tu.
   -Bet kodėl aš?
   -Todėl, kad ne aš! Kas čia pas tave per klausimai?
   -Nieko nesuprantu. Gal gali paaiškint?
   -Matai striukę ant kėdės?- parodžiau pirštu.
   -Nu...
   -Žinai kas jos savininkas?
   -Zayn'as?
   -Nu taip!
   -Nora, paaiškink, nes aš nieko nesuprantu!
   -Kadangi mane mama mokė, jog negalima vogti, tai šią striukę reikia grąžinti. O tai padarysi tu!
   -Ką? Kodėl aš?
   -Todėl, kad ne aš!
   -Kas tau darosi?
   -Nieko, tiesiog aš daugiau nenoriu susitikti su Zayn'u.
   -Ne, nu tau tikrai protelis važiuoja
   -Tai geriau važiuokim su juo, nes paskui nespėsim į darbą!

2 komentarai: