2012 m. balandžio 23 d., pirmadienis

45 Dalis


   -Žadėjo anksčiau paleisti, kur gi ne. Jau 10 minučių iki 8, o aš dar trypčioju salėje pagal Rihanną "Only girl in the world". Lyg to dar būtų negana, esu pagrindinė šokėja, todėl man daugiausia prakaito tenka išlieti,- mąsčiau šokdama.
   -Laikykitės ritmo!- sušuko šokių trenerė.
   Daina ėjo į pabaigą. Kaip tik pabaigoje buvo pagrindinė mano partija kurioje turėjau gan nekukliai pasireikšti. Dar reikėjo vieną apsisukimą padaryti. Kad jį padaryčiau, reikėjo užsisukus nueiti prie sienos ir tada apsisukti.
   -Negali būti!- atsisukus pamaniau. sustingau, nebegalėjau šokti, per kūną perėjo šiurpai, pradėjo trūkti oro,- nejaugi tai tikra?!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą