2012 m. balandžio 23 d., pirmadienis

41 Dalis


   -Nejaugi jis man šiandien neparašys, ar nepaskambins,- garsiai galvojau sėdėdama universiteto valgykloje ir žiūrėdama į telefono ekraną.
   Šiandien buvo trečiadienis, tai reiškė, jog mums šiandien - paskaitos.
   -Nora!
   -Ką?
   -Man viskas aišku!
   -Kas aišku?
   -Nekankink daugiau savęs. Matosi, jog jis tau daug ką reiškia!- sušuko Liusė.
   Aš tylėjau, nieko nesakiau.
   -Pasimatyk su juo, Nora!
   -Nemanai, kad mums reikia paskubėti? Nepavėluosim į paskaitą?
   -Gerai jau gerai. Nenori kalbėti, tai ir sakyk iš karto.
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą