2012 m. birželio 21 d., ketvirtadienis

96 Dalis


   Kompiuteris buvo įjungtas. Tik atidengusi ekraną, išvydau įjungtą "google" ir pamačiau, kad paieškos laukelyje buvo įrašyta Zayn Malik. Aš, kaip directioner'ė, žinojau, kad kai jam nuobodu, jis google'inasi save. Mane suėmė juokas, kad dabar pati tuo įsitikinau. Pasišaukiau Zayn'ą.
   -Zayn!- pašaukiau.
   Jis netrukus atskubėjo iš virtuvės.
   -Taip! Ko pageidausi?- paklausė šypsodamasis savo nuostabia šypsena.
   -Aš tik norėjau tavęs kai ko paklausti ir parodyti.
   -Kas yra?- šiek tiek nustebo.
   -Tiesa, kad tu save google'iniesi?- paklausiau ir parodžiau jam jo paties paliktą "google" puslapį.
   -Mmm...,- nusišypsojo savo šelmiška šypsena,- nu čia tai joo...,- patęsė,- nu aš tikrai neturėjau ko veikti ir na... tiesiog skaitinėjau apie save.
   Aš prapliupau juokais.
   -Ko čia taip juokiesi?- paklausė ir pats nusijuokė.
   -Nežinau, tiesiog šiaip labai juokinga. Aš kaip directioner'ė žinojau, kad tu tai darai. Na tai lyg ir vienas iš faktų buvo apie tave, bet dabar aš pati įsitikinau ir man juokinga!
   -Google'indamas save ir apie tave radau!
   -Ta prasme,- nustebau,- ką radai?
   -Mūsų pirmo pasimatymo nuotraukas, vėliau video prie šokių studijos.
   -Ach ten tas video... Nekokie atsiminimai.
   -Nepergyvenk, viskas tvrakoj. Nors turėsim ką vaikams parodyt.
   -Vaikams?- šiek tiek pasimečiau, kai jis tai pasakė.
   -Taip. Vaikams. Mes būtinai turėsim vaikų!
   -O, mes jau net apie vaikus kalbam!,- nusijuokiau.
   -Taip! Ir būtinai turėsime keturi vaikus! Mažiausiai keturis!- patenkintas pasakė.
   -Keturis?!
   -Norėtum daugiau?- nusišypsojo patenkintas ir kilnodamas antakius.
   -A... Dar iki to toli. Pagyvensim, pamatysim.
   -Nėra jau čia taip ir toli,- mirktelėjęs pasakė.
   -Ką turi omeny?- paklausiau išpūtusi akis.
   -Aš?! Nieko!- nusišypsojo ir stojosi eiti link virtuvės, bet aš sugriebiau pagalvę ir mečiau į jį.
   -Oi, mažute, geriau nepradėk čia su manim kariaut,- mirktelėjo ir nuėjo į virtuvę.
   Mano veide nedingo šypsena.
   -Jis nuostabus,- pasakiau sau tyliai.

2 komentarai: