2012 m. birželio 12 d., antradienis

93 Dalis


   Nežinau kodėl, bet aš pasilikau jo laukti.
   Zayn'as greitai sugrįžo. Jis apsivilko megztinį.
   -O gal vis dėlto einam pas mane?- paklausė apkabinęs mane per pečius.
   -Ne. Prašau parvešk mane namo,- pasakiau švelniai.
   -Kaip nori. Tai eime?
   Aš pradėjau eiti ir vos neparklupau. Laimei, Zayn'as buvo šalia ir jis staigiai sugriebė mane. Per koją perėjo stiprus skausmas.
   -Kaip tu?- paklausė išsigandęs.
   -Kažkas mano kojai. Aš ją gal pasitempiau.
   -Tave gal nunešti iki mašinos?
   -Ne. Nereikia. Aš pati nueisiu. Tik iš lėto.
   Zayn'as davė savo ranką, kad įsikibčiau į ją. Šlubuodama, iš lėto priėjome jo mašiną. Jis man atidarė dureles. Aš įsėdau į mašiną.
   Zayn'as taip pat greitai įsėdo ir mes pradėjome važiuoti.
   Važiavome tylėdami, kol Zayn'as paklausė:
   -Kaip koja?
   -Būna ir geriau. Manau ji tinsta.
   -Gal tave nuvežti į ligoninę?
   -Ne, čia bus paprastas patempimas. Šiek tiek ledo ir viskas praeis.
   Zayn'as netrukus sustabdė automobilį, įsukdamas į parduotuvės stovėjimo aikštelę.
   -Žinai, aš negaliu tavęs vežti namo sužalotos.
   -Ką?- nustebau.
   -Tai įvyko per mane ir aš turėsiu tavimi pasirūpinti.
   -Tu nekaltas. Aš pati ne taip koją padėjau.
   -Ne, tai įvyko per mane. Ir aš kai ką sugalvojau.
   -Būtų geriausia, jei mane vežtum namo.
   -Bet tu nežinai, ką aš sugalvojau,- patenkintas pasakė.
   -Ir ką gi tu sugalvojai?
   -Čia yra parduotuvė. Aš greitai nubėgsiu ko nors nupirkti ir grįžę pas mane pasidarysime vakarienę.
   -Zayn'ai, nereikia, geriau jau..
  -Ne! Jokių nereikia ar dar kažko. Nepavyko pirmas pasimatymas, tai padarykime antrą! Gerai?- jis pažiūrėjo į mane šypsodamasis ir uždėjo savo ranką ant manosios.
   -Sutarta?- paklausė.
   -Bet aš į parduotuvę neisiu, nes man koją skauda,- nusišypsojau.
   -Nu nelabai bus čia gražu tave vieną palikti, bet aš greitai! Tuoj grįšiu!- jis pasilenkė ir prieš išeidamas pabučiavo man į skruostą.
  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą