93 Dalis
Nežinau kodėl, bet aš pasilikau jo laukti.
Zayn'as greitai sugrįžo. Jis apsivilko megztinį.
-O gal vis dėlto einam pas mane?- paklausė apkabinęs mane per pečius.
-Ne. Prašau parvešk mane namo,- pasakiau švelniai.
-Kaip nori. Tai eime?
Aš pradėjau eiti ir vos neparklupau. Laimei, Zayn'as buvo šalia ir jis staigiai sugriebė mane. Per koją perėjo stiprus skausmas.
-Kaip tu?- paklausė išsigandęs.
-Kažkas mano kojai. Aš ją gal pasitempiau.
-Tave gal nunešti iki mašinos?
-Ne. Nereikia. Aš pati nueisiu. Tik iš lėto.
Zayn'as davė savo ranką, kad įsikibčiau į ją. Šlubuodama, iš lėto priėjome jo mašiną. Jis man atidarė dureles. Aš įsėdau į mašiną.
Zayn'as taip pat greitai įsėdo ir mes pradėjome važiuoti.
Važiavome tylėdami, kol Zayn'as paklausė:
-Kaip koja?
-Būna ir geriau. Manau ji tinsta.
-Gal tave nuvežti į ligoninę?
-Ne, čia bus paprastas patempimas. Šiek tiek ledo ir viskas praeis.
Zayn'as netrukus sustabdė automobilį, įsukdamas į parduotuvės stovėjimo aikštelę.
-Žinai, aš negaliu tavęs vežti namo sužalotos.
-Ką?- nustebau.
-Tai įvyko per mane ir aš turėsiu tavimi pasirūpinti.
-Tu nekaltas. Aš pati ne taip koją padėjau.
-Ne, tai įvyko per mane. Ir aš kai ką sugalvojau.
-Būtų geriausia, jei mane vežtum namo.
-Bet tu nežinai, ką aš sugalvojau,- patenkintas pasakė.
-Ir ką gi tu sugalvojai?
-Čia yra parduotuvė. Aš greitai nubėgsiu ko nors nupirkti ir grįžę pas mane pasidarysime vakarienę.
-Zayn'ai, nereikia, geriau jau..
-Ne! Jokių nereikia ar dar kažko. Nepavyko pirmas pasimatymas, tai padarykime antrą! Gerai?- jis pažiūrėjo į mane šypsodamasis ir uždėjo savo ranką ant manosios.
-Sutarta?- paklausė.
-Bet aš į parduotuvę neisiu, nes man koją skauda,- nusišypsojau.
-Nu nelabai bus čia gražu tave vieną palikti, bet aš greitai! Tuoj grįšiu!- jis pasilenkė ir prieš išeidamas pabučiavo man į skruostą.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą