2012 m. birželio 19 d., antradienis

95 Dalis


   Įėjome į namus. Zayn'as padėjo pirkinių maišus ir aš paklausiau:
   -Gal turi ledo ar kažko, kas šaldytų?
   -O kam tau reikia?- nustebęs paklausė.
   -Šaltis sumažintų skausmą ir patinimą kojos.
   -Ach taip! Kaip gi aš nepagalvojau. Turiu ledo!
   -Puiku, tuomet, aš einu, atsisėsiu ant sofos ir palauksiu ledo.
   -Jokiu būdu!- Zayn'as staiga mane sugriebė ir nunešė ant sofos.
   -Manau tu mane greitu laiku išlepinsi.
   -Čia ne lepinimas, o rūpinimasis. Ištiesk koją, aš tau tuoj atnešiu ledo.
   Zayn'as nuėjo į virtuvę ir sugrįžo su ledo gabalėliais.
   -Aš čia truputį pasėdėsiu ir paskui ateisiu tau padėt gaminti.
   -Tu rūpinkis savimi. Aš kaip nors susitvarkysiu, tik tau bus nuobodu čia vienai. Junkis teliką. Palauk, tuoj kompiuterį atnešiu.
   -Jo, geriau kompą antešk.
   Zayn'as nuėjo ir iš kito kambario atnešė kompiuterį.
   -Jei pasidarys nuobodu - pašauk. Aš pasistengsiu kuo greičiau,- pasakė ir pasilenkęs švelniai pabučiavo į lūpas.
   -Tu man labai brangi,- nusišypsojo ir nuėjo į virtuvę.

4 komentarai:

  1. Kaip ilgai verti skaitytojus laukt, besarmate tu!! P.S. Linkėjimai nuo Liusės :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Vasara!!!! Tingisi rašyt :P O be to žinai kaip man paskutiniu metu "lengvai" rašosi :DD

    AtsakytiPanaikinti
  3. Nelabai patinka man 1D (nemėgstu muzikos tokios), bet dievinu įvairias meiles-seiles :D. Todėl tu privalai tęsti bent dėl manęs :PP.

    AtsakytiPanaikinti