Įėjome į namus. Zayn'as padėjo pirkinių maišus ir aš paklausiau:
-Gal turi ledo ar kažko, kas šaldytų?
-O kam tau reikia?- nustebęs paklausė.
-Šaltis sumažintų skausmą ir patinimą kojos.
-Ach taip! Kaip gi aš nepagalvojau. Turiu ledo!
-Puiku, tuomet, aš einu, atsisėsiu ant sofos ir palauksiu ledo.
-Jokiu būdu!- Zayn'as staiga mane sugriebė ir nunešė ant sofos.
-Manau tu mane greitu laiku išlepinsi.
-Čia ne lepinimas, o rūpinimasis. Ištiesk koją, aš tau tuoj atnešiu ledo.
Zayn'as nuėjo į virtuvę ir sugrįžo su ledo gabalėliais.
-Aš čia truputį pasėdėsiu ir paskui ateisiu tau padėt gaminti.
-Tu rūpinkis savimi. Aš kaip nors susitvarkysiu, tik tau bus nuobodu čia vienai. Junkis teliką. Palauk, tuoj kompiuterį atnešiu.
-Jo, geriau kompą antešk.
Zayn'as nuėjo ir iš kito kambario atnešė kompiuterį.
-Jei pasidarys nuobodu - pašauk. Aš pasistengsiu kuo greičiau,- pasakė ir pasilenkęs švelniai pabučiavo į lūpas.
-Tu man labai brangi,- nusišypsojo ir nuėjo į virtuvę.
Kaip ilgai verti skaitytojus laukt, besarmate tu!! P.S. Linkėjimai nuo Liusės :D
AtsakytiPanaikintiVasara!!!! Tingisi rašyt :P O be to žinai kaip man paskutiniu metu "lengvai" rašosi :DD
AtsakytiPanaikintiDaarrr!!!!;))))))
AtsakytiPanaikintiNelabai patinka man 1D (nemėgstu muzikos tokios), bet dievinu įvairias meiles-seiles :D. Todėl tu privalai tęsti bent dėl manęs :PP.
AtsakytiPanaikinti