2012 m. kovo 24 d., šeštadienis

Sveiki :) Kadangi esu didelė One Direction fanė, pabandžiau sukurti pirmą istoriją. Prašau labai nepeikit :) Galiu pasakyti, jog nukopijavau šią mintį nuo vienos labai fainos merginos, gyvenančios kitoje gatvės pusėje :) Tikiuosi ji nepyks, nes tik perskaičiusi jos istoriją pabandžiau kurti ir aš :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą