2012 m. kovo 25 d., sekmadienis

   19 Dalis


   Antradienis.
   Po darbo iškart nuskubėjau į šokių repeticiją. Mus pamokė keletą judesių ir pasakė, jog vyks varžybos tarp 7 universitetų  dėl geriausios šokėjų komandos. Jos įvyks sausio mėnesį, o kadangi dauguma iš mūsų nesame šokusios, tai turėsime daug repetuoti. Salė mums skirta bus nuo 18 iki 20 valandos. 20 valandą ateis jau kiti repetuoti. Kita repeticija laukia ketvirtadienį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą